Zbiórka dla OSP Międzylesie. Jest 45% Pomagamy!!!

środa 27 maja 2020

Amandy, Jana, Juliana

reklama

Wideo: Rapowa terapia w mixTurze. Przyjdź na koncert i wesprzyj Juliana

Już w najbliższą sobotę, 24 czerwca, wszystkich miłośników dobrego rapu zapraszamy na koncert promujący debiutancką płytę turkowskiego rapera Luckydzidzię. Premiera albumu „Therapy” to także okazja, aby wyrazić swoją solidarność z Julkiem, który walczy z poważną chorobą. Cały dochód z koncertu przekazany zostanie fundacji wspierającej naszego małego herosa.

- Rapowa terapia na mojej debiutanckiej płycie odbywa się na zasadzie metodycznego wyrzucania z siebie dręczących myśli, czasem żalu – wyjawia nam Bartek „LuckyDzidzia” Filipiak, autor „Therapy”. - Na płycie znajdziemy również auto-motywatory, w których mówię o tym, że można pokonać swoje słabości. Cytując jeden z fragmentów utworu: „miałem upaść, przeżyć, przeboleć i wstać, po to by pokazać na swoim przykładzie, że się da…”.

„THERAPY” to trzynaście spójnych tekstowo utworów, o brzmieniach bardziej klasycznych, aczkolwiek na płycie usłyszymy, że Dzidzia nie zamyka się w żadnych ramach i jest otwarty na nowe brzmienia. „Terapia” to album, który można śmiało nazwać metodyczną melorecytacją wyrzucania z siebie doświadczeń, lęków, a także przełamywania barier…

Podczas koncertu, który rozpocznie się o godz. 20:00, 24 czerwca, w turkowskim klubie mixTura (ul. Kaliska 47), odbędzie się zbiórka pieniędzy na małego Julka Komajdę, 2,5 letniego chłopca walczącego z nowotworem złośliwym. Na jednej scenie wystąpią Marszał / Sikor / Dechu – MSD oraz LuckyDzidzia, który premierowo zaprezentuje najnowszy album THERAPY. Za sterami gramofonów stanie DJ Moc, który poprowadzi koncert oraz AFTERPARTY!

Cały dochód z koncertu przekazany zostanie fundacji opiekującej się Julianem. Wjazd: 10 zł.

LuckyDzidzia, właściwie Bartosz Filipiak, rocznik '94, ur. w Turku (Wielkopolska). Na swoim rap koncie posiada mixtape „PUCHAR” (2016). Raczkując w podziemiu miał okazję zagrać przed takimi graczami jak DonGuralesko czy Kękę. Obecnie zaczyna promować pierwszy album „THERAPY”, na którym udzielili się tacy producenci jak DonDe, Funky Fella, Domniemany Kwolo, Jaca, Ok4en, Dems (Colabo_Racja), Samplowany, Osta, Lukas Koroner.

reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Wideo: O badaniach nad architekturą powojennego...

Wideo: O badaniach nad architekturą...

7 mrz.
Wideo: Polonez maturzystów ZST zachwycił...

Wideo: Polonez maturzystów ZST...

23 lt.
Wideo: Polonez na 58 par rozpoczął studniówkę I LO

Wideo: Polonez na 58 par rozpoczął...

17 lt.
Wideo: Przepiękny polonez młodzieży z ZSR...

Wideo: Przepiękny polonez młodzieży z...

26 st.
Wideo podsumowanie wydarzeń minionego 2019 roku

Wideo podsumowanie wydarzeń minionego...

6 st.
Wideo: Najlepsza Czarna Kaśka w Polsce pochodzi...

Wideo: Najlepsza Czarna Kaśka w Polsce...

23-12-2019
reklama
reklama
reklama