piątek 20 lipca 2018

Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

reklama

Wideo: Paula Biskup w programie "Petersburski Music Show"

Jedenastoletnia mieszkanka naszego miasta – Paula Biskup, uczennica SP1 w Turku w ubiegłym miesiącu została zaproszona do udziału w programie telewizyjnym „Petersburski Music Show”, emitowanym na antenie kanału TVP ABC.

Paula pojawiła się w programie w ramach „Sceny talentów” – części programu, w której prezentowani są młodzi wokaliści z całej Polski. Zaśpiewała piosenkę „Czerwone trzewiki” z musicalu „Taniec wampirów”, a następnie odpowiadała na pytania prowadzącego program Jerzego Petersburskiego Jr. oraz jego młodych współprowadzących.

Zapraszamy do oglądania 66. odcinka programu „Petersburski Music Show” z udziałem Pauli. Premiera 21 października o godz. 15:10. Powtórka programu we wtorek 24 października o godz. 14:40. Po premierze odcinek będzie można zobaczyć także na stronach internetowych programu.

W oczekiwaniu na premierę zapraszamy do obejrzenia relacji zza kulis nagrania, oczami samej Pauli na jej kanale YouTube:

Materiał nadesłany 

reklama
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

Oglądaj także:

Wideo: Kartofliska w Bibiannie czyli...

Wideo: Kartofliska w Bibiannie czyli...

17 lip.
Wideo: Wodny plac zabaw otwarty

Wideo: Wodny plac zabaw otwarty

5 lip.
Wideo: Kawęczyńskie bociany zaobrączkowane....

Wideo: Kawęczyńskie bociany...

29 czerw.
Wideo: Olympic Day 2018 w Kaczkach Średnich

Wideo: Olympic Day 2018 w Kaczkach...

21 czerw.
Wideo: 6 klubów judo rywalizowało w Amica Judo...

Wideo: 6 klubów judo rywalizowało w...

20 czerw.
Wideo: Piknik miłośników wszystkich zwierząt

Wideo: Piknik miłośników wszystkich...

18 czerw.
reklama
reklama
reklama