poniedziałek 10 sierpnia 2020

Bianki, Borysa, Wawrzyńca

reklama

Wideo: Paula Biskup w programie "Petersburski Music Show"

Jedenastoletnia mieszkanka naszego miasta – Paula Biskup, uczennica SP1 w Turku w ubiegłym miesiącu została zaproszona do udziału w programie telewizyjnym „Petersburski Music Show”, emitowanym na antenie kanału TVP ABC.

Paula pojawiła się w programie w ramach „Sceny talentów” – części programu, w której prezentowani są młodzi wokaliści z całej Polski. Zaśpiewała piosenkę „Czerwone trzewiki” z musicalu „Taniec wampirów”, a następnie odpowiadała na pytania prowadzącego program Jerzego Petersburskiego Jr. oraz jego młodych współprowadzących.

Zapraszamy do oglądania 66. odcinka programu „Petersburski Music Show” z udziałem Pauli. Premiera 21 października o godz. 15:10. Powtórka programu we wtorek 24 października o godz. 14:40. Po premierze odcinek będzie można zobaczyć także na stronach internetowych programu.

W oczekiwaniu na premierę zapraszamy do obejrzenia relacji zza kulis nagrania, oczami samej Pauli na jej kanale YouTube:

Materiał nadesłany 

reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Wideo: O badaniach nad architekturą powojennego...

Wideo: O badaniach nad architekturą...

7 mrz.
Wideo: Polonez maturzystów ZST zachwycił...

Wideo: Polonez maturzystów ZST...

23 lt.
Wideo: Polonez na 58 par rozpoczął studniówkę I LO

Wideo: Polonez na 58 par rozpoczął...

17 lt.
Wideo: Przepiękny polonez młodzieży z ZSR...

Wideo: Przepiękny polonez młodzieży z...

26 st.
Wideo podsumowanie wydarzeń minionego 2019 roku

Wideo podsumowanie wydarzeń minionego...

6 st.
Wideo: Najlepsza Czarna Kaśka w Polsce pochodzi...

Wideo: Najlepsza Czarna Kaśka w Polsce...

23-12-2019
reklama
reklama
reklama