poniedziałek 25 marca 2019

Bolka, Cezaryny, Marioli

reklama

Wideo: Obchody 50-lecia istnienia Państwowej Straży Pożarnej w Turku

W dniu 21 grudnia 2018 w strażnicy przy ul Św. Floriana  w Turku odbyły się uroczyste obchody 50-lecia istnienia jednostki Państwowej Straży Pożarnej w naszym powiecie. Na uroczystość licznie przybyli goście reprezentujący władze centralne oraz lokalne w tym Poseł na Sejm RP Ryszard Bartosik, Radny Sejmiku Wojewódzkiego Krzysztofa Sobczaka, Starosta Turecki Dariusz Kałużny oraz Wiceburmistrz Turku Jerzy Kurzawa a także wójtowie, strażacy emeryci oraz przedstawiciele jednostek publicznych Turku i powiatu.

Uroczystość 50-lecia Zawodowej Straży Pożarnej w Turku przypadła w setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Niepodległości wywalczonej przez Polaków, wśród których nie zabrakło również wielu żyjących w tym czasie strażaków. Spotkanie było dobrą okazją do przywołania wspomnień opatrzonych archiwalnymi fotografiami, ukazującymi powstanie i działalność jednostki na przełomie 50 lat. Obchody uświetniły występy dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 3 w Turku. W trakcie uroczystości wręczono także awanse, nagrody, wyróżnienia i podziękowania. Zapraszamy na relację wideo.

MS

reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Na żywo V Sesja Rady Miasta - transmisja wideo

Na żywo V Sesja Rady Miasta -...

21 mrz.
Wideo: Spotkanie z Rzecznikiem Praw...

Wideo: Spotkanie z Rzecznikiem Praw...

12 mrz.
Wideo: VI Edycja

Wideo: VI Edycja "Pretty Woman" czyli...

9 mrz.
Na żywo Sesja Rady Powiatu - transmisja wideo

Na żywo Sesja Rady Powiatu -...

25 lt.
Wideo: Studniówkowy szał już za nami, przeżyjmy...

Wideo: Studniówkowy szał już za nami,...

17 lt.
Wideo: Polonez młodzieży I LO zachwycił...

Wideo: Polonez młodzieży I LO...

10 lt.
reklama
reklama
reklama