środa 08 grudnia 2021

Delfiny, Marii, Wirginiusza

-3°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: Bajki na Dobranoc - Słuchowisko "O Krzysiu co się bał spać"

Wideo: Bajki na Dobranoc - Słuchowisko
 

Kolejna bajka z cyklu „Bajki na dobranoc”. Tym razem grupa teatralna Baśń zaprasza na bajkę w formie słuchowiska pt. "O Krzysiu"". Bajkę przygotowały Martyna Radosz, Tatiana Smak, Zosia Jasak, Tosia Iglikowska i Tosia Zommer, Zosia Skała a wszystko to w reżyserii i pod opieką Sylwii Przybylskiej.

- Teatr to klucz do poznania i rozwijania. Ten rodzaj sztuki uwrażliwia na piękno słowa mówionego, ale także za pomocą ekspresji wizualnej wyzwala przeżycia estetyczne. Zapraszamy do odkrywania różnych form scenicznych, które dla Was przygotowaliśmy. Przeprowadzimy Was przez Teatr Cieni, KAMIbajki z elementami kamishibai i słuchowiska oraz Teatr Papierowy. - piszą młodzi twórcy z Teartu Dziecięcego „Baśń”.

"Bajki na Dobranoc" to cykl inscenizowanych bajek prezentowanych w każdy piątek w internecie przez portal Turek.net.pl oraz Miejski Domu Kultury w Turku. Bajkę wykonują dziewczęta z Dziecięcego Teatru „Baśń”. Kolejna bajka już za tydzień w piątek 26 marca po godz. 18.00. Zapraszamy!

reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Wideo:

Wideo: "Dla takich chwil warto żyć..."...

5 list.
Wideo: Otwarcie największej farmy...

Wideo: Otwarcie największej farmy...

29 paźd.
Wideo: W Przykonie dobiegają końca...

Wideo: W Przykonie dobiegają końca...

28 sierp.
Wideo: Zielona energia z farmy w gm. Brudzew...

Wideo: Zielona energia z farmy w gm....

23 kw.
Wideo: Międzynarodowy Dzień Teatru - Monodram...

Wideo: Międzynarodowy Dzień Teatru -...

27 mrz.
Wideo: Bajki na Dobranoc - Czerwony Kapturek

Wideo: Bajki na Dobranoc - Czerwony...

12 mrz.
reklama
reklama
reklama