poniedziałek 28 listopada 2022

Jakuba, Stefana, Romy

3°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: Zachwyciła i rozwaliła... Paula Biskup podbiła serca jurorów i prowadzących "Mam talent"

Wideo: Zachwyciła i rozwaliła... Paula Biskup podbiła serca jurorów i prowadzących
 

Jestem tym rozwalona – wyznała szczerze Agnieszka Chylińska po wysłuchaniu utworu Pauli Biskup. W niedzielę 16-letnia turkowianka wystąpiła w 7. odcinku programu „Mam talent”. Wiemy już, że zobaczymy ją w półfinale show.

Małgorzata Foremniak porównała ją do górskiego kryształu, Prokop do ciasta na solidnej podstawie talentu – jedno jest pewne – Paula została zauważona i doceniona, a nawet zachwyciła zarówno jurorów, prowadzących jak i publiczność.

Kiedy skończyła wykonanie swojej autorskiej kompozycji, którą zagrała na ogromnej, niemal pustej scenie, na kilka sekund zapadła cisza. Młodziutka wokalistka podniosła wtedy oczy, a w nich można było zobaczyć lekki strach… to prawdziwe emocje, które tak ujęły wszystkich świadków występu. – Czasami największą oznaką sukcesu nie są brawa, które od razu pojawiają się po występie, tylko te kilka sekund ciszy, bo ludzie po prostu chcą dalej słuchać – podsumował współprowadzący show Michał Kempa.

Owacje, które pojawiły się w kilka sekund po wybrzmieniu ostatniego słowa Pauli nie pozostawiły żadnej wątpliwości. Autentyczność występu Pauli ujęła wszystkich. A nawet rozwaliła Agnieszkę Chylińską, która początkowo sceptycznie nastawiona, po dwóch minutach diametralnie zmieniła zdanie. – Twoja dojrzałość jest niesłychana. Doskonały występ – podsumowała.

I kiedy jurorzy szykowali się do głosowania, Marcin Prokop stwierdził „Paula, mam nadzieję, że nie będę żałował tego ruchu…” i wyskoczył zza kulis aby wykorzystać swój Złoty Przycisk, a tym samym zagwarantował turkowiance udział w półfinale 14. edycji programu.

Przeżyjmy jeszcze raz te niespełna dwie minuty pięknej i autentycznej muzyki w wykonaniu Pauli Biskup z Turku!

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarka Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Wideo: Występ Chóru Nauczycielskiego z Turku w...

Wideo: Występ Chóru Nauczycielskiego z...

24 paźd.
Wideo: Dynia ma potencjał! Gospodynie z Żuk też!

Wideo: Dynia ma potencjał! Gospodynie...

17 paźd.
Wideo: Skaterzy z Turku mają gdzie pojeździć!....

Wideo: Skaterzy z Turku mają gdzie...

2 paźd.
Wideo: Wakacje nie tylko spontaniczne ale i...

Wideo: Wakacje nie tylko spontaniczne...

27 czerw.
Na żywo Sesja Rady Miasta - transmisja wideo

Na żywo Sesja Rady Miasta - transmisja...

23 czerw.
Wideo: Fani ekstremalnych sportów motocyklowych...

Wideo: Fani ekstremalnych sportów...

5 kw.
reklama
reklama
reklama