poniedziałek 03 sierpnia 2020

Augustyna, Kamelii, Lidii

reklama

Filmowa zapowiedź: W Przykonie znowu Wszystko Gra!

Prezentujemy filmik promujący dwie czołowe imprezy organizowane w Przykonie przez agencję „ Wszystko Gra!”. Po raz drugi będziemy mogli bawić się podczas Fali Dźwięku oraz posłuchać cięższych brzmień na Rockowym Bulwarze Zachodzącego Słońca.

Fala Dźwięku zaleje nas 20 lipca już o godzinie 10.00. Zagrają m.in. MileStone, Nowicki Band czy Caps- L i Dj Konrad Stasiak. Nie zabraknie także kabaretów, grup tanecznych, rekonstrukcyjnych, strefy gastronomicznej oraz kącika poświęconego na rozrywki dedykowane najmłodszym.

Ciekawym wydarzeniem będzie nocny turniej siatkówki plażowej. Rozgrywki  ruszą o godzinie 22.00. Warto wspomnieć o specjalnym, efektownym oświetleniu boiska. W ubiegłym roku pomysł cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Rockowy Bulwar Zachodzącego Słońca zadedykowany jest dla wszystkich fanów dobrej muzyki. Oficjalne rozpoczęcie imprezy nastąpi 17 sierpnia o godz. 15.30. Zespoły, które wcześniej zgłosiły swoje uczestnictwo rywalizować będą o uznanie publiczności i jury. Na scenie zobaczymy: MileStone, De'Formacja, Babilon, Ahaja, 747, Simple Heroes, Head Hunters band and Myron Known As Him, Drop Pants, Konkubent i Sun Glass.

Wyniki zostaną ogłoszone podczas niedzielnego after party. Po koncertach początkujących zespołów sceną zawładną dobrze znane gwiazdy rocka. Ich występy rozpoczną się o godz. 22.00.  Transport ułatwią specjalnie na tę okoliczność wynajęte autobusy, którymi z terenu powiatu będzie można dojechać na miejsce wydarzenia.

Obie imprezy odbędą się nad zbiornikiem wodnym Przykona. Spragnieni i głodni będą mieli do dyspozycji strefy gastronomiczne, na zmotoryzowanych czekać będą wydzielone miejsca parkingowe. Wstęp wolny.

Zachęcamy do zapoznania się z filmikiem zachęcającym do udziału w obu wydarzeniach.

M.A. 

reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Wideo: O badaniach nad architekturą powojennego...

Wideo: O badaniach nad architekturą...

7 mrz.
Wideo: Polonez maturzystów ZST zachwycił...

Wideo: Polonez maturzystów ZST...

23 lt.
Wideo: Polonez na 58 par rozpoczął studniówkę I LO

Wideo: Polonez na 58 par rozpoczął...

17 lt.
Wideo: Przepiękny polonez młodzieży z ZSR...

Wideo: Przepiękny polonez młodzieży z...

26 st.
Wideo podsumowanie wydarzeń minionego 2019 roku

Wideo podsumowanie wydarzeń minionego...

6 st.
Wideo: Najlepsza Czarna Kaśka w Polsce pochodzi...

Wideo: Najlepsza Czarna Kaśka w Polsce...

23-12-2019
reklama
reklama
reklama