Koncert w Pomocy Juliankowi / 25 marca, godz. 15:00

środa 21 marca 2018

Benedykta, Lubomiry, Lubomira

reklama

Sylwester z Bayer Fullem! "Majteczki w kropeczki" i inne hity rozgrzeją Turek

Sylwester z Bayer Fullem!
 

Jak w kurczącym się miasteczku zagwarantować, by cały rok 2017 był obfity, bogaty i wesoły, by rodziło się sporo dzieci? Wygląda na to, że władze Turku mają na to sposób. Podobno jaki Sylwester taki cały rok – tak mówią dawne przesądy. Na szczęście tym razem Sylwestra spędzimy z zespołem, który jak żaden inny odnajduje się w biesiadno-discopolowej stylistyce. „Wszyscy Polacy”, „Moja mała Blondyneczko”, „Majteczki w kropeczki”, „Bawmy się” - takie właśnie hity być może zmotywują nas do wkroczenia w 2017 rok z nową energią. Hity grupy Bayer Full.

Sylwestrowa impreza rozpocznie się o godz. 23:00. Wszyscy, którzy przybędą na turkowki Plac Wojska Polskiego, będą mogli bawić się przy muzyce serwowanej przez DJ-a, a także posłuchać występu gwiazdy disco-polo. O północy nadejdzie czas pokaz fajerwerków oraz noworoczne życzenia  Burmistrza Miasta Turku. Uczestnicy imprezy będą mogli wziąć udział w butelkowym konkursie, oczywiście dla osób pełnoletnich.

reklama

Na Sylwestra z grupą Bayer Full zaprasza Miasto Turek i MDK w Turku. 

AW

Sylwester z Bayer Fullem!

Podobne artykuły

Wideo: Seksowna

Wideo: Seksowna "Klientka" przyciąga MaTTiego jak...

25 st.
2 promile na 1 stycznia. Pijany kierowca...

2 promile na 1 stycznia. Pijany kierowca fatalnie...

2 st.
Turek: W Nowy Rok z K.A.S.Ą

Turek: W Nowy Rok z K.A.S.Ą

31-12-2017
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama