poniedziałek 18 grudnia 2017

Bogusława, Gracjana, Laury

reklama

1% dla Turku: Wesprzyjmy Mariusza

1% dla Turku: Wesprzyjmy Mariusza
 

Nadchodzi czas rozliczeń podatkowych, pamiętajmy więc o niezwykle sympatycznym, pogodnym i uśmiechniętym Mariuszu, którego historię opisywaliśmy już w ubiegłych latach. Mariusz to trzydziestosiedmioletni mężczyzna, który od 18 lat porusza się jedynie z pomocą specjalistycznego wózka. Dzisiaj chcemy zachęcić Was do przekazania 1% podatku właśnie dla niego.

W 1998 roku miał dziewiętnaście lat. Ostatni oddany przez niego skok do wody okazał się być fatalny w skutkach. Diagnoza jaką usłyszał, to złamany kręgosłup.

reklama

"Dzięki funduszom pozyskanym w ramach 1% podatku mogę stosować konieczne lekarstwa, środki higieniczne i opatrunkowe oraz autoszczepionki i preparaty wzmacniające. W zdrowym ciele, zdrowy duch! Kiedy budzę się po dobrze przespanej nocy, bez bólu, to uśmiech sam maluje się na twarzy. Czuję, że mimo bardzo wielu ograniczeń mogę stawić czoła wszystkim wyzwaniom, mogę pokonać każdą trudność, bo jesteście ze mną. Nadchodzi czas rozliczeń podatkowych i przy tej okazji bardzo proszę, nie zapominajcie Państwo o mnie!"

Jak sam przyznaje, gdyby nie pomoc ze strony rodziny, nie przetrwałby tylu trudnych lat. Otrzymane środki pozwolą Mariuszowi utrzymać dobrą kondycję i dalej cieszyć się z każdego nadchodzącego dnia.

W rubrykę KRS wpisujemy: 0000270809
CEL: HARAŚNY, 2771

Podobne artykuły

1% dla Turku: Wesprzyj OSP Turek

1% dla Turku: Wesprzyj OSP Turek

13 mrz.
1% dla Turku: Hubert prosi pomoc

1% dla Turku: Hubert prosi pomoc

27 lt.
1% dla Turku: Pomóż TOZ-owi ratować zwierzęta

1% dla Turku: Pomóż TOZ-owi ratować zwierzęta

20 lt.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama