Dzień Olimpijski 2018 w ZSR CKP Kaczki Średnie

poniedziałek 18 czerwca 2018

Elżbiety, Marka, Pauli

reklama

Dobra: Wicher kończy sezon, Śmieja żegna drużynę

Dobra: Wicher kończy sezon, Śmieja żegna drużynę
 

W miniony weekend rozegrane zostały mecze ostatniej kolejki IV ligi w sezonie 2016/2017. Niestety, Wicher Dobra przegrał wysoko na swoim boisku z Victorią Ostrzeszów. Trzy gole strzelił Maciej Stawiński, dwa Patryk Gabis i w ten oto sposób Wicher uległ Victorii 0:5. Spotkanie stanowiło symboliczne pożegnanie z Jarosławem Śmieją - zasłużony piłkarzem, dotychczasowym kapitanem, który był związany z drużyną z Dobrej od 20 lat.

Czy Wicher Dobra spadnie? Przekonamy się niebawem. Zespół zwyciężył 5 razy, 2 razy remisował, 21 meczów przegrał. Zawodnicy Wichru strzelili 25 goli, a dali sobie strzelić 82. W ten oto sposób team zajął 14 miejsce w tabeli (przedostatnie). Należy jednak wspomnieć, że wcześniej z rozrywek wycofały się Dąbroczanka Pępowo i LKS Ślesin. Trzeba więc jeszcze poczekać i przekonać się, kto spadnie z III ligi, a kto faktycznie będzie skłonny wejść do IV ligi po awansie z klasy okręgowej.

Czy na pewno widzieliśmy Jarosława Śmieję po raz ostatni na dobrskim boisku? Można mieć pewne wątpliwości. Wiceprezes Wichru Maciej Andrzejewski zapowiada, że transparent i oklaski podczas ostatniego meczu to niewystarczające uhonorowanie zasłużonego zawodnika. – Zapraszam już w lipcu na turniej piłki nożnej i festyn rodzinny, połączony z charytatywnym meczem pożegnalnym, gdzie kapitan Jarek Śmieja zagra przeciwko i ze swoimi przyjaciółmi! Szczegóły wkrótce! – informuje Maciej Andrzejewski.

Więcej o wynikach Wichru, składzie drużyny, statystykach na stronie wicherdobra.futbolowo.pl.

AW

Podobne artykuły

Tur 1921 pokonuje Obrę 1912

Tur 1921 pokonuje Obrę 1912

12 maj.
Tur 1921 Turek vs Obra 1912 Kościan

Tur 1921 Turek vs Obra 1912 Kościan

11 maj.
MGKS Tur 1921 Turek vs Polonia Leszno

MGKS Tur 1921 Turek vs Polonia Leszno

16 kw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama