Pomóżmy Julkowi w walce o życie. Kliknij i dowiedz się, jak pomóc!

czwartek 22 luty 2018

Małgorzaty, Marty, Nikifora

reklama

Dobra: Wicher kończy sezon, Śmieja żegna drużynę

Dobra: Wicher kończy sezon, Śmieja żegna drużynę
 

W miniony weekend rozegrane zostały mecze ostatniej kolejki IV ligi w sezonie 2016/2017. Niestety, Wicher Dobra przegrał wysoko na swoim boisku z Victorią Ostrzeszów. Trzy gole strzelił Maciej Stawiński, dwa Patryk Gabis i w ten oto sposób Wicher uległ Victorii 0:5. Spotkanie stanowiło symboliczne pożegnanie z Jarosławem Śmieją - zasłużony piłkarzem, dotychczasowym kapitanem, który był związany z drużyną z Dobrej od 20 lat.

Czy Wicher Dobra spadnie? Przekonamy się niebawem. Zespół zwyciężył 5 razy, 2 razy remisował, 21 meczów przegrał. Zawodnicy Wichru strzelili 25 goli, a dali sobie strzelić 82. W ten oto sposób team zajął 14 miejsce w tabeli (przedostatnie). Należy jednak wspomnieć, że wcześniej z rozrywek wycofały się Dąbroczanka Pępowo i LKS Ślesin. Trzeba więc jeszcze poczekać i przekonać się, kto spadnie z III ligi, a kto faktycznie będzie skłonny wejść do IV ligi po awansie z klasy okręgowej.

Czy na pewno widzieliśmy Jarosława Śmieję po raz ostatni na dobrskim boisku? Można mieć pewne wątpliwości. Wiceprezes Wichru Maciej Andrzejewski zapowiada, że transparent i oklaski podczas ostatniego meczu to niewystarczające uhonorowanie zasłużonego zawodnika. – Zapraszam już w lipcu na turniej piłki nożnej i festyn rodzinny, połączony z charytatywnym meczem pożegnalnym, gdzie kapitan Jarek Śmieja zagra przeciwko i ze swoimi przyjaciółmi! Szczegóły wkrótce! – informuje Maciej Andrzejewski.

Więcej o wynikach Wichru, składzie drużyny, statystykach na stronie wicherdobra.futbolowo.pl.

AW

Podobne artykuły

Malanów: Puchar Prezesa Gromu Malanów pozostał...

Malanów: Puchar Prezesa Gromu Malanów pozostał u...

31 st.
Malanów: Walka o Puchar Prezesa KS Grom Malanów...

Malanów: Walka o Puchar Prezesa KS Grom Malanów już...

25 st.
Wideo: Grają w Turnieju Mikołajkowym na Hali...

Wideo: Grają w Turnieju Mikołajkowym na Hali...

03-12-2017
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama