Koncert w Pomocy Juliankowi / 25 marca, godz. 15:00

środa 21 marca 2018

Benedykta, Lubomiry, Lubomira

reklama

Pogoń Zduńska Wola - MKS Tur 1921 Turek 2:3

Pogoń Zduńska Wola - MKS Tur 1921 Turek 2:3
 

W dniu 26.07.2017r. swój pierwszy sparing rozegrała drużyna juniorów młodszych przygotowujących się do rundy jesiennej sezonu 2017/2018. Na boisku w Wojsławicach przeciwnikiem był zespół Pogoni Zduńska Wola.

Nasza drużyna od początku spotkania zagrała wysokim pressingiem z czym nie mógł sobie poradzić zespół gości. Konsekwencją bardzo dobrej pierwszej połowy były bramki Gabriela Baznera, Miłosza Łukasika oraz Szymona Walczaka. Po przerwie gra się wyrównała, widać było ile sił kosztował nas pressing w pierwszej połowie. Istotnym czynnikiem wpływającym na obraz gry była zdecydowanie większa ilość zmienników u przeciwników. Pod koniec spotkania drużyna ze Zduńskiej Woli zdobyła dwie bramki. Mecz został wygrany całkowicie zasłużenie.

Naszą drużynę reprezentowali: Chojnacki Patryk, Hartman Błażej, Ostrzeszewski Adrian, Łożyński Bartosz, Krzyżostaniak Kacper, Stasiak Bartosz, Walczak Szymon, Frątczak Bartosz, Łukasik Miłosz, Gabriel Bazner, Kąciak Adam, Rusek Eryk, Bednarek Kacper, Rybak Paweł, zawodnik testowany.

Następny mecz sparingowy już w sobotę o godz. 13 30 z Górnikiem Konin w Koninie.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Mecz Tura 1921 z Polonią odwołany!

Mecz Tura 1921 z Polonią odwołany!

16 mrz.
Stadion 1000-lecia przygotowany na IV ligę

Stadion 1000-lecia przygotowany na IV ligę

27 lt.
Czwarte miejsce Orlików na turnieju KOZPN w...

Czwarte miejsce Orlików na turnieju KOZPN w...

26 lt.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama