wtorek 22 maja 2018

Emila, Neleny, Romy

reklama

Turkowskie Morsy na Festiwalu w Kołobrzegu

Turkowskie Morsy na Festiwalu w Kołobrzegu
 

W okresie 12-14 stycznia 2018 roku Morsy z Turku uczestniczyli w VI Światowym Festiwalu Morsów w Kołobrzegu. Grupę stowarzyszenia Morsy Turek reprezentowały 4 osoby: Waldemar Chrostek- prezes stowarzyszenia, Maria Chrostek, Jolanta Klimek oraz Adrian Zelent.

Przez 3 dni turkowskie Morsy uczestniczyli festiwalu godnie reprezentując nasze miasta. Herb na flagach oraz charakterystycznych czapeczkach, przykuwały wzrok innych, spowodowały, że nasi zimnolubi turkowianie są rozpoznawalni w wielkiej rodzinie morsów.

reklama

Finał festiwalu miał miejsce 14 stycznia, kiedy to w falach Bałtyku wykąpała się grupa około 1000 morsów z całej Polski.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Turkowskie Morsy na Biegu IceMana

Turkowskie Morsy na Biegu IceMana

20 lt.
Wideo: Morsy z całej Polski opanowały Przykonę

Wideo: Morsy z całej Polski opanowały Przykonę

21 st.
Inwazja Morsów: Ta fotorelacja przyprawi Was o...

Inwazja Morsów: Ta fotorelacja przyprawi Was o dreszcze

21 st.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama