Jaropełka, Marii, Niny

Remis drużyny Tur 1921 z APM Lubień

Remis drużyny Tur 1921 z APM Lubień - źródło: Tur 1921 Turek
źródło: Tur 1921 Turek

W ósmym już sparingu trampkarza c1 drużyna Tura remisuje w Lubieniu Kujawskim z Akademią Piłkarską Młodych Lubień wynikiem 3:3.

Za nami kolejny mecz ligi towarzyskiej c1 rozgrywany między drużyną Tur 1921 a drużyną APM Lubień, który zakończył się wynikiem 3:3. Bramki dla turkowskiej drużyny zdobyli Cyprian Oleksy, Szymon Cieślak oraz Dawid Goldyka.

Jak wygląda rozkład strzelonych goli w meczu? W 13 minucie przeciwna drużyna jako pierwsza zdobyła bramkę. W 25 minucie zaś wynik udało się wyrównać Cyprianowi Oleksemu. Po dłuższym czasie, bo w 50 minucie bramkę znów zdobyła nasza turkowska drużyna - przy asyście Nikodema Walczykowskiego gola strzelił Szymon Cieślak, za to 14 minut później już przeciwna drużyna dobiła do wyniku 2:2.W 70 minucie drużynie Tur 1921 udało się zdobyć trzecią bramkę w wykonaniu Dawida Gołdyki z asystą Cypriana Oleksego, niestety 3 minuty później drużyna APM Lubień znów wyrównała wynik i mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 3:3.

Skład drużyny: Michał Sikorski (obrońca), Nikodem Walczykowski (obrońca), Piotr Zieliński (pomocnik), Cyprian Oleksy (pomocnik), Oliwier Szczesiak (pomocnik), Kacper Urbańczyk (bramkarz), Patryk Kucharski (napastnik), Eryk Nita (pomocnik), Konrad Cieślak (obrońca), Kamil Gawroński (bramkarz), Gracjan Szudzik (pomocnik), Szymon Cieślak (napastnik), Dawid Gołdyka (pomocnik),Igor Domowicz (obrońca), Łukasz Jankowski (obrońca), Rafał Kobielak (pomocnik), Jakub Badeński (pomocnik).

Źródło: Tur 1921 Turek