wtorek 20 sierpnia 2019

Bernarda, Sabiny, Samuela

reklama

Wystawa otwarta, konkurs rozstrzygnięty

Wystawa otwarta, konkurs rozstrzygnięty - foto: E. Derucka
foto: E. Derucka 

Wczoraj podsumowaliśmy pierwszy organizowany przez naszą redakcję konkurs fotograficzny. Zadaniem konkursowym było wykonanie fotografii miejsca, które związane powiatem tureckim. Przy okazji rozstrzygnięcia konkursu otworzyliśmy pokonkursową wystawę zdjęć.

W piątek, 20 grudnia o godz. 15.00, w sali konferencyjnej MiPBP odbyło się oficjalne odczytanie wyników i wręczenie nagród zwycięzcom konkursu. Nagrody wręczyli redaktor naczelny portalu Turek.net.pl, Michał Sidorowicz oraz dyrektor Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Turku, Wanda Grzeszkiewicz.

reklama

I miejsce przypadło Paulinie Gąsiorek za fotografię cmentarza ewangelickiego w Młynach Piekarskich. II miejsce zdobył Paweł Piętka za pracę „Kraty Historii”, III miejsce Paula Janiak (Drzwi w kościele w Boleszczynie), a IV miejsce Patryk Antczak (Dworek w Żeroniczkach). Przyznano również dodatkową, piątą nagrodę, którą przyznano Nikoli Mielcarek (Ruiny zamku w Wyszynie).

Zobacz: Pokonkursowa galeria prac

Sponsorami konkursu była Redakcja Portalu Turek.net.pl i Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Turku, która ufundowała dwutomowy zestaw książek Makarego Górzyńskiego „Zabytki Miasta Turku i Powiatu Tureckiego”.

Sponsorem wystawy jest pan Piotr Przekwas, właściciel zakładu fotograficznego Kodak Express Cyfrowy Świat (www.foto-przekwas.pl).

Podobne artykuły

KONKURS: 3 zestawy kosmetyków samochodowych od...

KONKURS: 3 zestawy kosmetyków samochodowych od SPOT1

z dzisiaj
Sukces Koła Gospodyń Wiejskich Będziechów na...

Sukces Koła Gospodyń Wiejskich Będziechów na...

13 sierp.
Najpopularniejszy sołtys powiatu tureckiego...

Najpopularniejszy sołtys powiatu tureckiego otrzymał...

6 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama