wtorek 27 lipca 2021

Aureliusza, Natalii, Rudolfa

22°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Otwieramy nowy, lepszy TUREK.NET.PL

Otwieramy nowy, lepszy TUREK.NET.PL
 

Zamknęliśmy stary, tylko po to, by otworzyć nowy, lepszy TUREK.NET.PL. Nie martwcie się - Wasz portal nigdy nie ulegnie naciskom ani nie pozwoli sobie na manipulowanie treściami. Owszem, zdarzają się próby wpłynięcia na zawartość portalu. Jednak dla Was i dzięki Wam będziemy niezależni.

Jedyne naciski, którym musieliśmy ulec to Wasze sugestie dotyczące funkcjonalności serwisu. Stąd całkowita zmiana i kontrowersyjne zakończenie jednego etapu życia turek.net.pl oraz rozpoczęcie nowego. Dzięki nowym rozwiązaniom technicznym możecie w większym stopniu wpływać na to, co znajdzie się na portalu i odpowiadać za jego zawartość.

reklama

Publikując informację o zamknięciu starego portalu, nie spodziewaliśmy się tak żywiołowych reakcji. Uświadomiliśmy sobie jedno - to wy jesteście siłą napędową Turek.net.pl. I to dzięki Wam dalej będziemy najlepszym serwisem w Turku. Zdajemy sobie sprawę, że sposób w jaki rozpoczęliśmy nowy etap istnienia portalu jest kontrowersyjny, w związku z czym przepraszamy wszystkich tych, którzy informacją o zmianach poczuli się wprowadzeni w błąd. Jednocześnie dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa, próby pomocy finansowej i ogólne zainteresowanie dalszymi losami Turek.net.pl. Dzięki Waszym komentarzom wiemy, że jesteście z nami, i że zawsze będziemy mogli liczyć na Waszą pomoc.

Pisząc wiadomość o zamknięciu starego portalu z przyczyn od nas niezależnych, chcemy jedynie sprowokować Was do dyskusji na temat niezależności mediów, szczególnie na szczeblu lokalnych społeczności, gdyż czujemy, że czasami nasza wolność bywa ograniczana. Chcemy dodatkowo podkreślić, że za zmianami nie stały żadne osoby postronne ani inne media a jedynie potrzeba rozwoju i bycia konkurencyjnym.

Czytając Wasze komentarze, ubolewamy nad tym, że politycy w naszym mieście wypracowali sobie tak negatywną opinię. Jednocześnie zapewniamy Was, że nigdy żaden polityk nie wpłynie na treści znajdujące się na turek.net.pl.

reklama

Mamy nadzieję, że szybko oswoicie się z nowa odsłoną portalu i będziecie go współtworzyć razem z nami. Prosimy jednakże o wyrozumiałość – do końca tygodnia turek.net.pl będzie dopieszczany pod względem technicznym. Jeśli macie jakieś uwagi lub problemy z działaniem, piszcie!

Wasza Redakcja

Podobne artykuły

Polifonica w kościelnych murach

Polifonica w kościelnych murach

26-04-2013
Młynarczyk apeluje, by radna oddała mandat lub...

Młynarczyk apeluje, by radna oddała mandat lub...

27-03-2013
LINK DO PRZYSZŁOŚCI –...

LINK DO PRZYSZŁOŚCI – „kliknięty”...

14-03-2013

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama