niedziela 05 lipca 2020

Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

reklama

Ostatni zajazd w Olszówce

Ostatni zajazd w Olszówce
 

W iście szlacheckim stylu w czwartkowe przedpołudnie zabawiła się grupa pseudokibiców w podturkowskim lokalu gastronomicznym. Bójka z udziałem 50 chłopa i rozsypanie tajemniczej substancji postawiło na nogi wszelkie lokalne służby ratunkowe. Teren zdarzenia zapełnił się wozami „na sygnale”, a przed budynkiem szybko stanęła komora dekontaminacyjna.

Na szczęście ratownicy medyczni, policjanci  i strażacy z jednostek OSP w Przykonie i KP PSP w Turku z demolką i zagrożeniem skażeniem chemicznym zmierzyli się jedynie w ramach ćwiczeń przed Euro 2012. W role krewkich chuliganów wcielili się uczniowie ZSR CKP w Kaczkach Średnich, a całą akcję obserwowali m.in. przedstawiciele Starostwa i Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Turku. Zapraszamy do fotogalerii, prezentującej te dantejskie sceny.

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zobacz także:

Foto: Rozpoczęto testy u pracowników Sun...

Foto: Rozpoczęto testy u pracowników...

30 czerw.
Liczna procesja Bożego Ciała mimo skromnej...

Liczna procesja Bożego Ciała mimo...

11 czerw.
Uczniowie z

Uczniowie z "Czwórki" uczcili 100....

18 maj.

"Nie bądź żyła oddaj krew! Twoja krew...

10 maj.
Święto Patrona w

Święto Patrona w "Czwórce" inne niż...

1 maj.
Wasza świąteczna galeria. Piękne pisanki i...

Wasza świąteczna galeria. Piękne...

12 kw.
reklama
reklama
reklama