wtorek 13 kwietnia 2021

Artemona, Justyny, Przemysławy

5°C całkowite zachmurzenie Pogoda na kolejne dni »
reklama

ODWOŁANE! Stand-up w Turku | VIKING w Przystani

ODWOŁANE! Stand-up w Turku | VIKING w Przystani
aktualizacja: 2021-03-18 10:43:33

Cześć Turek! Wracamy!

Tym razem gościmy wagę ciężką polskiego stand-up:

Damian "Viking" Usewicz - szczeciński komik, konferansjer, organizator imprez komediowych. Ze sceną związany od ponad 10 lat. W swoich występach nieszablonowo porusza tematy z życia wzięte okraszając je dawką czarnego humoru i ogromnym dystansem do siebie.

Wystąpi z najnowszym programem "Życie 3.0", w którym zastanawia się co sprawia, że jesteśmy tym kim jesteśmy, dlaczego tak wiele rzeczy go denerwuję oraz dlaczego mały pęcherz to przekleństwo.

Dodatkowo nasza stała ekipa:
Radosław Kostrzewski - młody ambitny komik, który idzie za ciosem! Będzie prezentował swój nowy program "Kobiety rządzą światem". Czy warto? Oczywiście że tak! Czarny humor połączony z mega sarkazmem, dużo nawiązań do sytuacji dnia codziennego.

Dla każdego coś się znajdzie!

Szymon Baraniecki - W dzień pracownik międzynarodowej korporacji w nocy niczym Batman pracuje by na twarzach rodaków pojawiał się uśmiech. Jego życie jak sam mawia to tragikomedia, a swoimi doświadczeniami dzieli się z widzami. W pracy śmiertelnie poważny na scenie śmiertelnie zabawny. Musicie zobaczyć na żywo żeby to zrozumieć.

Podczas imprezy przewidziany open mic.

W związku z przepisami sanitarnymi liczba miejsc jest mocno ograniczona!
Bilety w cenie 25 zł (przedsprzedaż)/ 30 zł (w dniu wydarzenia).
Bilety dostępne tutaj:
https://ticketos.pl/event/3633

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama