Zbiórka dla OSP Międzylesie. Jest już 50% potrzebnych środków !!!

czwartek 28 maja 2020

Augustyna, Ingi, Jaromira

reklama

KONKURS: Masz ładną choinkę? Pochwal się nią!

KONKURS: Masz ładną choinkę? Pochwal się nią!
 

Święta Bożego Narodzenia to przede wszystkim... choinka! Ubieranie drzewka jest piękną, łączącą pokolenia tradycją, podczas której wszyscy gromadzą się by wspólnie je dekorować. Najwięcej „radochy” mają oczywiście dzieci, jednak każdy z nas czeka z utęsknieniem na ten moment.

Redakcja Portalu Turek.net.pl tworzy galerię choinek swoich Czytelników. Jeżeli chcesz podzielić się swoim drzewkiem, wyślij jego zdjęcie na adres redakcja@turek.net.pl wpisując w tytule wiadomości słowo „choinka”. Wysłanie zdjęcia oznacza zgodę na jego wykorzystanie przez Redakcję i umieszczenie na łamach Portalu Turek.net.pl.

Masz ciekawy pomysł na udekorowanie choinki? Posiadasz lub wykonujesz wyjątkowe, oryginalne ozdoby? Podziel się nimi! Świąteczna galeria w piękny sposób udokumentuje ten popularny zwyczaj, wprowadzając szczególny klimat Bożego Narodzenia także na Portalu Turek.net.pl.

Uwaga! Wszyscy chętni, którzy nadeślą zdjęcia swojej choinki wezmą udział w konkursie na najładniej ozdobioną choinkę! Do wygrania świąteczny obrus firmy Andropol. Na zdjęcia Waszych świątecznych drzewek czekamy do dnia 6 stycznia 2015 r. Dnia 8 stycznia Redakcja przyzna trzy nagrody za najładniejsze choinki. Warunkiem udziału w konkursie jest podanie w treści maila rozmiaru obrusu (do wyboru: 160x180, 160x200, 160x220, 160x250). Przejrzyj wzory świątecznych obrusów.

KONKURS: Masz ładną choinkę? Pochwal się nią! - foto: Marcin

Podobne artykuły

Sukces Agaty Drabiny - Mobilna Pracownia...

Sukces Agaty Drabiny - Mobilna Pracownia...

14 maj.
Zawiadomienie w sprawie konkursu na dyrektora...

Zawiadomienie w sprawie konkursu na dyrektora ZSR w...

11 maj.
Przedłużenie konkursu ofert na realizację zadań...

Przedłużenie konkursu ofert na realizację zadań...

18 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama