wtorek 21 września 2021

Darii, Mateusza, Wawrzyńca

13°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

KONKURS: zabiegi upiększające na Dzień Kobiet!

KONKURS: zabiegi upiększające na Dzień Kobiet!
 

Polki to najpiękniejsze kobiety na świecie, ale cóż szkodzi nieco podkreślić ową wyjątkową urodę. Można to łatwo uczynić, biorąc udział w naszym podwójnym konkursie, zorganizowanym przez nasz portal wraz z Mobilną Pracownią Fryzur oraz firmą Studio Makijażu Profesjonalnego & opalanie natryskowe. W konkursie, w którym będzie aż sześć zwyciężczyń!

Dwie osoby otrzymają nagrody w postaci dwóch zabiegów pielęgnacyjnych dla włosów + modelowania (zabieg wybiera fryzjerka po zapoznaniu się z kondycją włosów klientki). Osoby liczące na tę właśnie nagrodę muszą pamiętać, że Mobilna Pracownia Fryzur może do jechać do zwyciężczyni mieszkającej maksymalnie 15km od Turku.

Podczas gdy dwie panie zyskają piękne fryzury, cztery inne konkursowiczki otrzymają nagrody od Studio Makijażu Profesjonalnego. Będą to trzy makijaże dzienne oraz jeden trzygodzinny, indywidualny kurs makijażu. Kurs ten może odbyć się wyłącznie w Studio w centrum Turku, w marcu, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Z kolei z opcji wykonania wygranych makijaży będzie można skorzystać do końca marca lub w okresie świąt wielkanocnych.

By wygrać którąś z sześciu wspomnianych nagród wystarczy wystarczy polubić profil Turek.net.pl oraz profile „Mobilna Pracownia Fryzur” i „Studio Makijażu Profesjonalnego & opalanie natryskowe - Turek Konin Koło”, a także udostępnić naszą planszę konkursową. Uczestniczki biorące udział w rywalizacji proszone są o zamieszczenie pod widniejącą na naszym profilu planszą komentarza: „włosy”, „makijaż” lub „kurs makijażu”, w celu wskazania nagrody, którą chciałyby otrzymać.

Konkurs trwa do poniedziałku 9 marca. Ogłoszenie wyników na profulu FB we wtroek 10 marca około 12.00. Zapraszamy wszystkie panie do zabawy!

Strona konkursu na FB
https://www.facebook.com/turek.online/photos/a.151016438291030.30740.119782374747770/839116826147651

Podobne artykuły

Festiwal Słowa

Festiwal Słowa "Poetika. Lab" w Miejskim Domu Kultury

17 wrz.
Dania z Kapłona wygrywają w Dobrej....

Dania z Kapłona wygrywają w Dobrej. Wielkopolski...

7 sierp.
 Sukces uczennicy ZSP Słodków w Konkursie...

Sukces uczennicy ZSP Słodków w Konkursie Youngstar

26 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama