czwartek 29 lipca 2021

Marty, Konstantego, Olafa

15°C rozproszone chmury Pogoda 7 dni »
reklama

Wyniki konkursu na bilety do kina Tur na "Pięćdziesiąt twarzy Greya"

Wyniki konkursu na bilety do kina Tur na
 

Ogłaszamy wyniki konkursu na bilety do kina Tur na seans filmu „Pięćdziesiąt twarzy Greya” w niedziele na godzinę 19.30.

Bilety wygrywają panie: Halina Łuczak, Daria Słobodzian, Marta Gruszczyńska. Zwyciężczyniom gratulujemy i zapraszamy wszystkich na nasze kolejne konkursy które już niebawem.

A oto najciekawsze wyznania opisujące idealnego faceta wg naszych czytelniczek:

Ideal­ny mężczyz­na, to ta­ki, który może być wszędzie, ale wo­li być przy mnie... bo wte­dy czuję się najlepiej...
Wyz­nacza­nie ideału ko­biety lub mężczyz­ny to jak szu­kanie diamen­tu w górze pia­chu. Nasza wyobraźnia wyt­warza ob­raz tak dos­ko­nałej is­to­ty, że nie możemy od­na­leźć jej na całym świecie. Do­piero kiedy od­rzu­camy wszel­kie ideały i spo­tyka­my ko­goś z po­zoru zwyczaj­ne­go, po głębszym poz­na­niu często dos­trze­gamy, że to właśnie ten nasz ideal­ny, wyszu­kany diament :)

 

Nudzi mnie romantyk, nudzi mnie facet cały czas przytakujący swojej kobiecie, nie mający własnego zdania, nudzą mnie wszystkie "misiaczki", "kotusie", "kwiatuszki"...
Prawdziwy ideał powinien być wariatem w pozytywnym sensie, ambitny, z pasjami, nie stawiający Naszego związku nad swoje marzenia i cele,pomocny, godny zaufania,szczery, przyjaciel. 


Ideał mężczyzny to taki facet, który dyskretnie dba o kobietę, milczy ale gdy trzeba odezwie się tak, że słowa jego zawsze koją ;-)

Mój ideał Mężczyzny - że tak użyję kolokwializmu - chłop ma być chłop a nie baba, bo co po mężczyźnie, co bardziej kobiecy ode mnie będzie? Oczywiście, uważam, że Kobieta prawa swoje mieć powinna, aczkolwiek Mężczyzna zapominać o swoich obowiązkach nie powinien - mężczyzna idealny to taki, co starać się będzie każdego dnia o swoją kobietę, nie zapominając jednakowo o odpowiednim dystansie. Kobieta lubi dostawać kwiaty (bez okazji), lubi jak się zakupy za nią robi, sprząta i gotuje też (ale od czasu do czasu) - nie lubię, jak ktoś w moje terytorium wkracza.


Mężczyzna idealny powinien być...
... wysoki i delikatnie opalony. Uwielbiam piękny i szczery uśmiech, który pojawia się zawsze na mój widok.

Jego jasne włosy powinny być  miękkie i milutkie w dotyku. Tęczówki oczu powinien mieć niebieskie jak lazurowy ocean, w którym odbija się bezchmurne, błękitne niebo. W oczach powinien mieć zawsze to ciepłe światełko, które patrząc głęboko w moje oczy rozpromienia coraz to większym blaskiem, nigdy nieustającym. Spod półprzymkniętych powiek  chcę, aby wpatrywał się we mnie z miłością. Tak, aby jego spojrzenie przenikało mnie na wskroś i mówiło – TYLKO CIEBIE CHCĘ NA ZAWSZE Miłość Uwielbiam czuć jego ciepło na sobie, bliskość, przytulenie i zapach upajających perfum. To sprawi, że będę czuła się bezpiecznie .  Jego głos powinien brzmieć w moich uszach jak przyjemna melodia - kiedy zwraca się do mnie.


Najidealniejszy mężczyzna to oczywiście mój mąż. Jest idealny ponieważ potrafi uczynić mnie szczęśliwą każdego dnia przez ponad 20 lat :) jest szczery, wrażliwy i przede wszystkim mnie słucha!

Jaki powinien być idealny mężczyzna?
Moim zdaniem taki, który mógłby być sobą, a ja nie chciałabym zmienić w nim absolutnie niczego. Mężczyzna w pełni potrafiący oddać się swojej kobiecie i kochający ją do szaleństwa, czyli taki który nigdy nie zdradzi, nigdy nie rozstawi i nigdy przestanie kochać swojej drugiej połówki.


Mój ideał mężczyzny.
Na wstępie, może przedstawię krótką charakterystykę.
Powinien być męski- co to oznacza? Posiadać takie cechy jak: seksowny, silny, odważny, twardy charakter, a przy tym łagodny jak baranek w stosunku do mnie. To taki wizerunek zewnętrzny.
Tak naprawdę dla mnie wcale nie musi być taki idealny. Najważniejsze, że jest zaradny,pracowity,znajduje czas dla żony, rozmawia z nią, a przede wszystkim to dobry ojciec, który z troską oczekiwał przyjcie na świat swojego drugiego syna. A kiedy drugi synuś od niedawna jest już z nami na świecie, jako dobry ojciec pomaga, opiekuje się dzieckiem, chodzi na spacery. Mądrze kocha swoich dwóch synów jest wymagający i konsekwentny. To jest właśnie mój ideał mężczyzny - mój mąż z którym w tym roku będziemy obchodzić 17 rocznicę ślubu.


Czasem tęsknie za mężczyzna idealnym,złoszczę się ze mój na takiego nie wygląda, ale po chwili zastanowienia daje spokój, ponieważ być może mój mężczyzna tęskni za kobieta idealna...


Mój ideał mężczyzny:
wie jak mnie rozweselić jednym zdaniem
potrafi przegadać ze mną cala noc na telefonie
jak mam problem jest za 5 minut z "piwem i czipsami"
zrozumie mnie nawet bez slow
zamiast mówić "mam racje" woli być szczęśliwy i przyznać ją mi.

Podobne artykuły

 Sukces uczennicy ZSP Słodków w Konkursie...

Sukces uczennicy ZSP Słodków w Konkursie Youngstar

26 czerw.
Finał Powiatowego Konkursu

Finał Powiatowego Konkursu "Jestem asertywny" w ZSR

23 czerw.
Uczennice SP5 laureatkami konkursu Sejmu Dzieci...

Uczennice SP5 laureatkami konkursu Sejmu Dzieci i...

21 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama