Rekordowa frekwencja w powiecie tureckim. Ponad 50% na godz. 17.00 !!!

niedziela 12 lipca 2020

Brunona, Jana, Wery

reklama

KONKURS: Wasze najpiękniejsze ozdoby Wielkanocne!

KONKURS: Wasze najpiękniejsze ozdoby Wielkanocne!
 

Święta Wielkanocne tuż tuż… w każdym z domów przygotowania trwają pełną parą. Wielkanoc to przede wszystkim pisanki, mazurki, babki, stroiki. Tworzenie wielkanocnych ozdób to jedna z wielu tradycji, które warto przekazywać kolejnym pokoleniom. Wykonujesz ręcznie zdobione pisanki, pieczesz tradycyjne mazurki? Podziel się nimi!

Mamy dla was konkurs na „Najpiękniejsze Wielkanocne ozdoby”!

Do wygrania nagrody takie jak: wielkanocne stroiki oraz smaczne wypieki. Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać nam mailowo zdjęcie wykonanej przez siebie ozdoby, pisanki czy też świątecznego wypieku.

Wśród wszystkich nadesłanych zdjęć rozlosowane zostaną nagrody: trzy stroiki ufundowane przez kwiaciarnię MAGNOLIA, dwa torty świąteczne ufundowane przez cukiernię  „REM MARCO” oraz jeden obrus świąteczny firmy Andropol ufundowany przez redakcję portalu Turek.net.pl

Zdjęcia należy przesyłać na adres: redakcja@turek.net.pl wraz z imieniem, nazwiskiem oraz numerem telefonu, w tytule wiadomości wpisując „Święta”. Zamieszczone w odpowiedzi dane osobowe zostaną wykorzystane przez Redakcję jedynie w celu poinformowania zwycięzców o sposobie odbioru nagrody.

Konkurs tworzony jest przy współpracy z  kwiaciarnią Magnolia i cukiernią Rem Marco
Konkurs trwa do 3 kwietnia do godz 20.00. Ogłoszenie wyników na portalu oraz na facebooku dnia 3 kwietnia około godziny 21.00. Nagrody będzie można odbierać już w sobotę od rana.

Z nadesłanych zdjęć tworzymy galerię Wielkanocną:
http://www.turek.net.pl/fotogaleria/14893-wasza-swiateczna-galeria-piekne-pisanki-i-kurczaki

Wszystkich zapraszamy do wzięcia udziału.

Podobne artykuły

Sołectwa gminy Brudzew wyróżnione w konkursie...

Sołectwa gminy Brudzew wyróżnione w konkursie...

z wczoraj
Uczeń SP w Chylinie wśród laureatów konkursu...

Uczeń SP w Chylinie wśród laureatów konkursu "Popisz...

12 czerw.
Sukces Agaty Drabiny - Mobilna Pracownia...

Sukces Agaty Drabiny - Mobilna Pracownia...

14 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama