poniedziałek 19 sierpnia 2019

Emilii, Julinana, Konstancji

reklama

KONKURS: Wasze najpiękniejsze ozdoby Wielkanocne!

KONKURS: Wasze najpiękniejsze ozdoby Wielkanocne!
 

Święta Wielkanocne tuż tuż… w każdym z domów przygotowania trwają pełną parą. Wielkanoc to przede wszystkim pisanki, mazurki, babki, stroiki. Tworzenie wielkanocnych ozdób to jedna z wielu tradycji, które warto przekazywać kolejnym pokoleniom. Wykonujesz ręcznie zdobione pisanki, pieczesz tradycyjne mazurki? Podziel się nimi!

Mamy dla was konkurs na „Najpiękniejsze Wielkanocne ozdoby”!

Do wygrania nagrody takie jak: wielkanocne stroiki oraz smaczne wypieki. Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać nam mailowo zdjęcie wykonanej przez siebie ozdoby, pisanki czy też świątecznego wypieku.

reklama

Wśród wszystkich nadesłanych zdjęć rozlosowane zostaną nagrody: trzy stroiki ufundowane przez kwiaciarnię MAGNOLIA, dwa torty świąteczne ufundowane przez cukiernię  „REM MARCO” oraz jeden obrus świąteczny firmy Andropol ufundowany przez redakcję portalu Turek.net.pl

Zdjęcia należy przesyłać na adres: redakcja@turek.net.pl wraz z imieniem, nazwiskiem oraz numerem telefonu, w tytule wiadomości wpisując „Święta”. Zamieszczone w odpowiedzi dane osobowe zostaną wykorzystane przez Redakcję jedynie w celu poinformowania zwycięzców o sposobie odbioru nagrody.

Konkurs tworzony jest przy współpracy z  kwiaciarnią Magnolia i cukiernią Rem Marco
Konkurs trwa do 3 kwietnia do godz 20.00. Ogłoszenie wyników na portalu oraz na facebooku dnia 3 kwietnia około godziny 21.00. Nagrody będzie można odbierać już w sobotę od rana.

reklama

Z nadesłanych zdjęć tworzymy galerię Wielkanocną:
http://www.turek.net.pl/fotogaleria/14893-wasza-swiateczna-galeria-piekne-pisanki-i-kurczaki

Wszystkich zapraszamy do wzięcia udziału.

Podobne artykuły

Sukces Koła Gospodyń Wiejskich Będziechów na...

Sukces Koła Gospodyń Wiejskich Będziechów na...

13 sierp.
Najpopularniejszy sołtys powiatu tureckiego...

Najpopularniejszy sołtys powiatu tureckiego otrzymał...

6 sierp.
Sołtys wsi Miłkowice z tytułem...

Sołtys wsi Miłkowice z tytułem najpopularniejszego...

4 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama