czwartek 01 października 2020

Heloizy, Igora, Remigiusza

reklama

"Piroman" w Browarze Turek czyli Stand-up Krzysztofa Jahnsa

 

Stand-up to ostatnimi czasy najbardziej lubiana forma rozśmieszania widzów. Ta pozornie łatwa sztuka to szalenie trudne wyzwanie dla występującego komika. Musi on podjąć próbę zadowolenia widzów niczym dawniej rzymski gladiator toczący bój na arenie. Już 5 kwietnia w Browarze Turek takiemu wyzwaniu czoła stawi Krzysztof Jahns.

Krzysztof Jahns zaprezentuje autorski Stand-up „Piroman”. Na szczęście dla widzów nie płoną domy i lasy, a powszechnie przyjęte stereotypy i utarte schematy. Autor niczym tytułowy piroman podpala odbiorców, narażając się młodym rodzicom, narodowcom, kotom, prezydentowi, użytkownikom Tindera, niskim oraz dżentelmenom sikającym na stojąco. Zabawa z ogniem, która uczy i bawi przez dobrą godzinę.

Zapraszamy do konkursu w którym do wygrania są dwa pojedyncze bilety na wspomniany Stand-up. Konkurs to nic innego jak zaprezentowanie kawału/źartu, który ocenią internauci. Autorzy dwóch dowcipów, które uzyskają największą liczbę interakcji (polubienia itp.) otrzymają od Browaru Turek wejściówki na to wydarzenie. Link do konkursu:
https://www.facebook.com/turek.online/photos/a.151016438291030/2222911234434863/

Krzysztof Jahns występował na antenie TVP 2 i TVP Rozrywka. Zwycięzca konkursu Warszawskiego Festiwalu Stand-up’u. Pomysłodawca i jeden z organizatorów Poznańskiego Festiwalu Stand-up’u. Gospodarz paru scen w Polsce w tym najstarszej sceny stand-upowej w Poznaniu. Ze swoim programem zawędrował parokrotnie w tak odległe miejsca jak przed więzienną publikę.

Wszystkich zainteresowanych wydarzeniem i chęcią uczestnictwa w nim zapraszamy do kontaktu pod nr tel 579 553 150 w celu rezerwcji miejsc. Stand-up "Piroman" Krzysztof Jahns 5 kwietnia 2019 Browar Turek.

Podobne artykuły

Wieczór komediowy stand-up w Turku - Arkadiusz...

Wieczór komediowy stand-up w Turku - Arkadiusz Pan...

24 wrz.
Wideo: Dwie godziny śmiechu czyli Stand-Up w...

Wideo: Dwie godziny śmiechu czyli Stand-Up w...

4 wrz.
Stand-up w Turku. Kostrzewski Grajny Przytuła...

Stand-up w Turku. Kostrzewski Grajny Przytuła...

24 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama