piątek 30 września 2022

Geraldy, Honoriusza, Wery

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Kto odśnieży drogi w Turku?

Kto odśnieży drogi w Turku?
 

Miniona zima dała się mieszkańcom Turku we znaki. Również drogowcy nie mieli najłatwiejszej pracy związanej z pozbyciem się śniegu z ulic miejskich. Kto w sezonie zimowym 2013/2014 będzie odpowiedzialny za tę niewdzięczną robotę?

W związku z nadciągającą zimą, 14 października dokonano wyboru przedsiębiorcy, mającego zmierzyć się ze śniegiem, który już wkrótce zalegnie na turkowskich drogach. Jedynym kryterium wyboru wykonawcy tego zadania była cena.

reklama

Wybór sam w sobie nie był najtrudniejszy, gdyż wybierano spośród jednej oferty. W sezonie 2013/2014, z problemem zalegającego na drogach śniegu będzie musiała sobie poradzić firma PUH MAR-BRUK Krzysztof Kucharski. Przedsiębiorstwo zaproponowało za swoje usługi kwotę 336 607,71 zł .

Jak czytamy w ogłoszeniu przetargowym „przedmiotem zamówienia publicznego objęte jest zimowe utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych na terenie miasta Turku w sezonie 2013/2014, polegające na wykonywaniu usług odśnieżania i usuwania oblodzeń nawierzchni na ulicach i chodnikach [...] oraz wywozie śniegu ze wskazanych przez Zamawiającego ulic i określonego zakresu". 

Podobne artykuły

Nie wiesz do kogo należy ulica w mieście?...

Nie wiesz do kogo należy ulica w mieście? Dowiedz...

07-12-2021
Zauważył(a)eś śliską ulicę bądź chodnik? Miasto...

Zauważył(a)eś śliską ulicę bądź chodnik? Miasto...

23-11-2021
Ćwiczenia na kruchym lodzie w PSP Turek

Ćwiczenia na kruchym lodzie w PSP Turek

06-03-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama