sobota 26 września 2020

Cypriana, Justyny, Łucji

reklama

Powiat na Targach Turystycznych

Powiat na Targach Turystycznych
 

W ubiegłym tygodniu zakończyły się trzydniowe targi turystyczne w Poznaniu. Choć sezon wakacyjnych wyjazdów już minął, wystawcy przedstawili atrakcyjną ofertę zimowego wypoczynku i przyszłorocznych letnich wojaży. Swoją propozycję wzbogaconą o nowe wydawnictwo przedstawił również Powiat Turecki.

Wspólną ofertę turystyczną Powiatu Tureckiego i Miasta Turku zaprezentowano, w dniach od 17 do 19 października, na stoisku regionalnym Wielkopolski zorganizowanym przez Wielkopolską Organizację Turystyczną.

reklama

Poszukujących inspiracji na ciekawe spędzanie wolnego czasu informowano o możliwościach organizacji wypoczynku w naszym regionie. Wiele osób pytało o kolejny zeszyt, z rozpoznawalnej w punktach informacji turystycznej, serii szlaku sakralnego Powiatu Tureckiego. Specjalnie dla nich przygotowano zeszyt nr 5 o zabytkach drewnianego kościoła w Malanowie.

Przypomnijmy, że mieszkańcom naszego powiatu znane są już, cieszące się dużym zainteresowaniem, wcześniejsze wydawnictwa w tej serii dotyczące Kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w Turku, Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w Turku, Synagogi w Turku czy Sanktuarium Matki Boskiej Czuwającej w Wyszynie.

Ponadto na stoisku dużo osób poszukiwało informacji o Turku - miejscu gdzie urodzili się bądź pracowali ich bliscy. Ofertę wydawniczą stoiska wzbogaciła degustacja serów pleśniowych z Mleczarni Turek.

reklama

Źródło: powiat.turek.pl

Podobne artykuły

Taras widokowy na

Taras widokowy na "polskich Malediwach"? Są plany...

17 czerw.
Siedem powodów, by odwiedzić Sardynię tej jesieni!

Siedem powodów, by odwiedzić Sardynię tej jesieni!

29-10-2019
Osadnik Gajówka atrakcja turystyczna która...

Osadnik Gajówka atrakcja turystyczna która czeka na...

12-08-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama