sobota 08 sierpnia 2020

Izy, Rajmunda, Seweryna

reklama

Sprawdź, czy wygrałeś "Słownik Biograficzny"!

Sprawdź, czy wygrałeś
Foto: M. DeruckiNeogotycka świątynia jest zbudowana wg projektu Konstantego i Jarosława Wojciechowskich 

Redakcję Portalu Turek.net.pl niezmiernie cieszy aktywność naszych Czytelników – konkurs, w którym do wygrania był „Słownik biograficzny – Turek i okolice” cieszył się ogromną popularnością, która znacznie przewyższyła nasze oczekiwania. Czas wyłonić zwycięzcę.

Niestety, mimo że wielu o książkę walczyło, nagroda jest tylko jedna. Słownik wędruje do Krystyny Gębickiej. Warszawscy architekci, którzy zaprojektowali Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w Turku to oczywiście Konstanty i Jarosław Wojciechowscy, ojciec i syn.

reklama

Serdecznie gratulujemy wygranej! Tych, którym nie udało się tym razem zachęcamy do brania udziału w innych naszych konkursach – zapewniamy, że będzie jeszcze niejedna okazja ku temu, by zdobyć atrakcyjne nagrody! 

ma 

Podobne artykuły

Sołectwa gminy Brudzew wyróżnione w konkursie...

Sołectwa gminy Brudzew wyróżnione w konkursie...

11 lip.
Uczeń SP w Chylinie wśród laureatów konkursu...

Uczeń SP w Chylinie wśród laureatów konkursu "Popisz...

12 czerw.
Sukces Agaty Drabiny - Mobilna Pracownia...

Sukces Agaty Drabiny - Mobilna Pracownia...

14 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama