wtorek 21 września 2021

Darii, Mateusza, Wawrzyńca

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

W Inkubatorze będzie ciepło jak... w inkubatorze

W Inkubatorze będzie ciepło jak... w inkubatorze - foto: M. Derucki
foto: M. DeruckiBudynek zaopatrzony został w 10 000 litrów oleju opałowego 

Ogłoszono wynik przetargu na dostawę 10 000 litrów oleju opałowego lekkiego do budynku Tureckiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Turku. Spośród dwóch ofert wybrano tańszą, opiewającą na kwotę 36 600, 00 zł, którą złożyła firma Jarosław Kwiatkowski Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TRANS – OLL.

Ocena oferty to aż 400 pkt. Firma po raz kolejny okazała się być najlepsza - w roku ubiegłym dostarczyła do Inkubatora 15 000 litrów oleju opałowego. Budynek posiada także zamieszczone na dachu ogniwa fotowoltaiczne, które pozwalają korzystać z odnawialnych, ekologicznych źródeł energii.

Turecki Inkubator Przedsiębiorczości, przynajmniej w założeniu, ma być tanim i korzystnym miejscem dla inwestorów, którzy mogą ulokować tam swoje firmy. Obecnie wg informacji zamieszczonej na stronie obiektu, jest ich ok. 23, cały czas jednak przedsiębiorcy mogą starać się o pozyskanie powierzchni na swój użytek.

reklama

ma

Podobne artykuły

Program Kolej Plus: Rozpisano przetarg na...

Program Kolej Plus: Rozpisano przetarg na wstępną...

29 kw.
Miasto rozpoczyna długo wyczekiwaną przebudowę...

Miasto rozpoczyna długo wyczekiwaną przebudowę ulicy...

16 mrz.
Uwaga! Burmistrz Gminy i Miasta Tuliszków...

Uwaga! Burmistrz Gminy i Miasta Tuliszków ogłasza...

29-12-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama