wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

Nauczycielka ZSR doceniona za walkę o środowisko

Nauczycielka  ZSR doceniona za walkę o środowisko - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

W piątkowy wieczór w klubie Barbórka odbyło się kolejne już Spotkanie Noworoczne, w trakcie którego jednego z mieszkańców naszego powiatu uhonorowano - ustanowionym w 2008 roku - tytułem „Człowieka zatroskanego o środowisko”. Tym razem została nim Bożena Szeffel, nauczycielka biologii w ZSR CKP w Kaczkach Średnich.

Wspomniane wyróżnienie zostało stworzone przez członków turkowskiego Koła Polskiego Klubu Ekologicznego. Nagrodę otrzymuje osoba, która w danym roku wykazała się szczególną działalnością na rzecz poprawy stanu środowiska naturalnego. Kapituła Konkursowa postanowiła tym razem uhonorować Bożenę Szeffel, która przez okres swej wieloletniej pracy zawodowej podejmowała szereg działań i inicjatyw na rzecz propagowania ekologii. Kapituła doceniła to, że nauczycielka ZSR CKP chętnie promuje ruch i turystykę, z wielkim zaangażowaniem organizuje szkolne konkursy, wycieczki, obchody Dnia Ziemi itd.

reklama

Jestem wzruszona i usatysfakcjonowana tym, że moja praca została dostrzeżona i wyróżniona. Dziękujeę dyrektorowi ZSR w Kaczkach Średnich panu Sławomirowi Kosobudzkiemu, który zawsze wspiera działania ekologiczne. Dziękuję koleżankom i kolegom nauczycielom, z którymi współpracowałam i współpracuję w zakresie działań ekologicznych, nie tylko z Kaczek. Dziękuję wszystkim uczniom, których mogłam kształtować – mówiła Bożena Szeffel, odbierając nagrodę z rąk prezesa Tureckiego Klubu Ekologicznego - Karoliny Augustyniak oraz przewodniczącego Kapituły Konkursowej - ks. Stanisława Nasińskiego.

AW

Podobne artykuły

Dostawca marki Kubota potwierdza współpracę z...

Dostawca marki Kubota potwierdza współpracę z ZSR...

20 wrz.
Stanowisko Organu Prowadzącego dla ZSR CKP w...

Stanowisko Organu Prowadzącego dla ZSR CKP w...

10 wrz.
Oświadczenie wicedyrektorów ZSR CKP w Kaczkach...

Oświadczenie wicedyrektorów ZSR CKP w Kaczkach...

9 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama