niedziela 20 października 2019

Ireny, Kleopatry, Witalisa

reklama
Wzorek

Wykorzystaj karnawał! Przyjdź na Bal Przebierańców

Wykorzystaj karnawał! Przyjdź na Bal Przebierańców - foto: archiwum prywatne
foto: archiwum prywatne 

Karnawał to czas radości, dobrej zabawy i poznawania nowych ludzi. Nie zawsze jednak mamy okazję ku temu, spędzając ten magiczny czas pogrążeni w rutynie dnia codziennego. Restauracja „Sława” wychodzi naprzeciw naszym potrzebom, organizując Bale Przebierańców.

W czasie karnawału odbyły się już jedna przebierana impreza, która cieszyły się ogromną popularnością. Miała ona miejsce 25 stycznia i przyciągnęła ok. 100 osób, które chciały poczuć jeszcze na chwilę noworoczny klimat.

reklama

Idea przebieranych bali wywodzi się z Wenecji, ale przez stulecia zdążyła wrosnąć także w naszą tradycję. Można na chwilę stać się kimś innym, przenieść się do świata filmów i legend, zapomnieć o podziałach. Samo komponowanie strojów, szukanie inspiracji sprawia wiele radości i wyzwala pokłady kreatywności.

Zapraszamy na kolejny bal, który odbędzie się 22 lutego, o godz.20:00.

ma

Podobne artykuły

Bawili się podczas II Balu Karnawałowego Osób...

Bawili się podczas II Balu Karnawałowego Osób...

4 lt.

"Ach co to była za noc" czyli Bal Karnawałowy LGD TUR

29 st.
Wideo: Bal karnawałowy osób niepełnosprawnych

Wideo: Bal karnawałowy osób niepełnosprawnych

14-02-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama