piątek 14 maja 2021

Bonifacego, Julity, Macieja

12°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Wykorzystaj karnawał! Przyjdź na Bal Przebierańców

Wykorzystaj karnawał! Przyjdź na Bal Przebierańców - foto: archiwum prywatne
foto: archiwum prywatne 

Karnawał to czas radości, dobrej zabawy i poznawania nowych ludzi. Nie zawsze jednak mamy okazję ku temu, spędzając ten magiczny czas pogrążeni w rutynie dnia codziennego. Restauracja „Sława” wychodzi naprzeciw naszym potrzebom, organizując Bale Przebierańców.

W czasie karnawału odbyły się już jedna przebierana impreza, która cieszyły się ogromną popularnością. Miała ona miejsce 25 stycznia i przyciągnęła ok. 100 osób, które chciały poczuć jeszcze na chwilę noworoczny klimat.

reklama

Idea przebieranych bali wywodzi się z Wenecji, ale przez stulecia zdążyła wrosnąć także w naszą tradycję. Można na chwilę stać się kimś innym, przenieść się do świata filmów i legend, zapomnieć o podziałach. Samo komponowanie strojów, szukanie inspiracji sprawia wiele radości i wyzwala pokłady kreatywności.

Zapraszamy na kolejny bal, który odbędzie się 22 lutego, o godz.20:00.

ma

Podobne artykuły

Karnawałowa zabawa w Szkole Podstawowej w Chylinie

Karnawałowa zabawa w Szkole Podstawowej w Chylinie

30-01-2020
Bawili się podczas II Balu Karnawałowego Osób...

Bawili się podczas II Balu Karnawałowego Osób...

04-02-2019

"Ach co to była za noc" czyli Bal Karnawałowy LGD TUR

29-01-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama