wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

KLAPS 2014: Etiudy i Jamal dla koneserów kina

KLAPS 2014: Etiudy i Jamal dla koneserów kina - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

Przegląd Studenckich Etiud Filmowych „KLAPS” co roku przyciąga do Turku nie tylko osobistości ze świata kinematografii, ale i wielu zwykłych fanów ambitnego, niszowego kina. W tym roku odbędzie się XVII edycja wydarzenia, na które już teraz gorąco zapraszamy!

W tym roku na koneserów dobrych filmów czeka wiele atrakcji. Przegląd potrwa od 26 do 30 marca – w tych dniach będzie się działo! Przez pierwsze dwa dni (26-27.03) w Kinie „Tur” o godz. 17.30 odbędzie się pokaz 7. Najlepszych Niezależnych Filmów Świata Grand Off. W dniach 28-29.03 o godz. 17.00 zgromadzeni będą mogli wziąć udział w pokazach konkursowych XVII Przeglądu Studenckich Etiud Filmowych KLAPS. Co roku wielu młodych i zdolnych artystów prezentuje w Turku swoje dzieła.

reklama

W dniu 30 marca o godz. 16.00, także w Kinie „Tur” odbędzie się II Ogólnopolski Konkurs Amatorskich Filmów Efektownych „Kafe 2014” - na pewno warto to zobaczyć! Klaps to nie tylko przegląd filmów – to także atrakcyjne warsztaty! W dniach 29-30 marca o godz. 11.00 odbędą się warsztaty animacji filmowej z Anną Linkowską (absolwentką PWSFTviT w Łodzi), na które można zapisywać się w Miejskim Domu Kultury do 24 marca.

Organizatorzy zadbali o oprawę muzyczną wydarzenia. W ramach przeglądu na scenie MDK 27 marca o godz. 20.00 wystąpi Jamal – polski zespół wykonujący muzykę z pogranicza reggae i dancehallu, obecny na rynku muzycznym od 1999 roku. Koncert na pewno wyzwoli w przybyłych wiele pozytywnej energii. Tegoroczna edycja wydarzenia zapowiada się więc bardzo interesująco. Lubisz dobre filmy i ambitne kino? Nie możesz tego przegapić! Serdecznie zapraszamy do udziału. Patronat medialny nad imprezą objął Portal Turek.net.pl.

ma

Podobne artykuły

Wakacyjne spotkanie z ceramiką w Muzeum

Wakacyjne spotkanie z ceramiką w Muzeum

28 lip.
Muzeum Miasta Turku zaprasza serdecznie na...

Muzeum Miasta Turku zaprasza serdecznie na wakacyjne...

30 czerw.
Warsztaty najnowocześniejszego cukiernictwa w ZST

Warsztaty najnowocześniejszego cukiernictwa w ZST

9 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama