sobota 25 września 2021

Aureli, Kamila, Kleofasa

14°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Widzisz pierwsze oznaki wiosny? Podziel się nimi!

Widzisz pierwsze oznaki wiosny? Podziel się nimi! - Foto: sxc.hu / Mariusz Pordzik
Foto: sxc.hu / Mariusz PordzikWidzisz już pierwsze zwiastuny wiosny? Podziel się nimi! 

Mimo że tegoroczna zima wbrew zapowiedziom nie była najcięższą w trakcie stulecia, wszyscy tęsknimy za słońcem i ciepłem. Chciałoby się zrzucić płaszcze, a czapki i szaliki schować jak najgłębiej w szafie.  Na szczęście w powietrzu czuć już zbliżającą się wielkimi krokami wiosnę – bociany wracają, po niebie ciągną klucze gęsi i żurawi, pojawiają się pierwsze pąki. Razem stwórzmy Galerię Wiosenną!

Czujesz już wiosnę? Widzisz jej pierwsze zwiastuny? Podziel się tym ze wszystkimi, wysyłając do nas zdjęcia! Pierwsze krokusy, przebiśniegi, pąki na drzewach, błękitne niebo i zieleniące się pola –te widoki na pewno poprawią nam nastrój i wprowadzą weselszą atmosferę!

reklama

Zdjęcia można wysyłać na adres redakcja@turek.net.pl, w tytule maila wpisując hasło „Wiosna”. Wspólnie stwórzmy niezwykłą, kolorową galerię, która pozwoli nam poczuć, że zima definitywnie odpuszcza!

ma

Podobne artykuły

Wideo: Lewica rusza z kampanią wyborczą na...

Wideo: Lewica rusza z kampanią wyborczą na terenie...

30-08-2019
Listy do redakcji: Czas na wiosenne porządki -...

Listy do redakcji: Czas na wiosenne porządki -...

03-03-2019
Tuliszków: Wiosenny koncert na dwie orkiestry

Tuliszków: Wiosenny koncert na dwie orkiestry

29-04-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama