wtorek 07 lipca 2020

Estery, Kiry, Rudolfa

reklama

OSiR zalany: wszystko pływało na basenie

OSiR zalany: wszystko pływało na basenie - Foto: Perun
Foto: Perun 

Wczorajsza nawałnica dała się we znaki nie tylko mieszkańcom, ale również pracownikom instytucji i placówek publicznych. Ośrodek Sportu i Rekreacji przy ul. Sportowej 9a w Turku walczył z wodą, która wdarła się do wnętrza, czyniąc niemałe szkody.

Tzw. podbasenie, czyli pomieszczenia techniczne i centrala klimatyzacyjna znajdujące się pod główną płytą basenu, zostały zalane wodą. Niektóre z nich były świeżo malowane, woda dostała się także pod elementy okładzinowe, panele, których demontaż wiąże się z dodatkowymi kosztami i nakładem pracy.

reklama

Pracownicy i dyrekcja Ośrodka Sportu i Rekreacji pragną serdecznie podziękować strażakom z Państwowej Straży Pożarnej w Turku oraz z Ochotniczej Straży Pożarnej w Przykonie. Jak zgodnie twierdzą, to dzięki ich szybkiej reakcji i zaangażowaniu udało się zminimalizować straty i szybko uporać się z zalaniem. Jak wyglądała sytuacja w najbardziej kryzysowych momentach, można dowiedzieć się oglądając załączone zdjęcia.

ma

Podobne artykuły

Wideo: Pożar lakierni i magazynu w Dobrej. W...

Wideo: Pożar lakierni i magazynu w Dobrej. W akcji...

1 lip.
Basen miejski dopiero od 13 lipca. OSiR...

Basen miejski dopiero od 13 lipca. OSiR tłumaczy...

1 lip.
Wideo: Kolejne nominacje i kolejne pompki. W...

Wideo: Kolejne nominacje i kolejne pompki. W...

5 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama