wtorek 07 lipca 2020

Estery, Kiry, Rudolfa

reklama

Kryta pływalnia funkcjonuje bez problemu.

Kryta pływalnia funkcjonuje bez problemu. - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

W związku z odzewem mieszkańców w sprawie artykułu o zalaniu krytej pływalni informujemy, że Ośrodek Sportu i Rekreacji znajdujący się przy ul. Sportowej 9a funkcjonuje bez zmian – można więc korzystać z kąpieli na basenie, z Groty Solnej, a także uczestniczyć w zajęciach rehabilitacyjnych.

Nasz artykuł oraz załączone zdjęcia wywołały niemałe poruszenie. Nic dziwnego, sytuacja była bardzo poważna, a zalanie groziło m.in. centrali klimatyzacyjnej. Na szczęście nie doszło do tak poważnych uszkodzeń, a niezastąpieni strażacy z PSP Turek oraz OSP Przykona szybko uporali się z zalegającą wodą.

reklama

Nie trzeba więc rezygnować z planów – każdy, kto chciał skorzystać z krytej pływalni, może to zrobić. Zapraszamy! Aktywny wypoczynek wyzwala endorfiny, czyli hormony szczęścia, których brakuje nam zazwyczaj, gdy aura jest tak nieprzychylna, jak dziś.

ma

Podobne artykuły

Basen miejski dopiero od 13 lipca. OSiR...

Basen miejski dopiero od 13 lipca. OSiR tłumaczy...

1 lip.
Dla Zuzi przepłynęli 129 km i zebrali ponad...

Dla Zuzi przepłynęli 129 km i zebrali ponad 9500 zł

23-11-2019
Jest porozumienie w sprawie promocyjnego wstępu...

Jest porozumienie w sprawie promocyjnego wstępu na...

04-07-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama