niedziela 01 sierpnia 2021

Jarosława, Justyny, Nadziei

18°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Kryta pływalnia funkcjonuje bez problemu.

Kryta pływalnia funkcjonuje bez problemu. - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

W związku z odzewem mieszkańców w sprawie artykułu o zalaniu krytej pływalni informujemy, że Ośrodek Sportu i Rekreacji znajdujący się przy ul. Sportowej 9a funkcjonuje bez zmian – można więc korzystać z kąpieli na basenie, z Groty Solnej, a także uczestniczyć w zajęciach rehabilitacyjnych.

Nasz artykuł oraz załączone zdjęcia wywołały niemałe poruszenie. Nic dziwnego, sytuacja była bardzo poważna, a zalanie groziło m.in. centrali klimatyzacyjnej. Na szczęście nie doszło do tak poważnych uszkodzeń, a niezastąpieni strażacy z PSP Turek oraz OSP Przykona szybko uporali się z zalegającą wodą.

reklama

Nie trzeba więc rezygnować z planów – każdy, kto chciał skorzystać z krytej pływalni, może to zrobić. Zapraszamy! Aktywny wypoczynek wyzwala endorfiny, czyli hormony szczęścia, których brakuje nam zazwyczaj, gdy aura jest tak nieprzychylna, jak dziś.

ma

Podobne artykuły

Zakończono konsultacje w sprawie skateparku....

Zakończono konsultacje w sprawie skateparku....

11 maj.
Pływalnia przy ul. Sportowej ponownie otwarta

Pływalnia przy ul. Sportowej ponownie otwarta

12 lt.
Obiekty sportowe w Turku z przedłużonym okresem...

Obiekty sportowe w Turku z przedłużonym okresem...

15 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama