Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko...

środa 05 października 2022

Flawii, Justyna, Rajmunda

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Dzień Dziecka? Tylko ze Stowarzyszeniem Przystań!

Dzień Dziecka? Tylko ze Stowarzyszeniem Przystań! - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

Dzień Dziecka był ważnym świętem nie tylko dla najmłodszych, ale również dla tych, którzy na co dzień robią wszystko, by ich dzieciństwo było szczęśliwe i twórcze. Nikt nie dba tak o możliwość rozwijania pasji dzieci jak Stowarzyszenie Przystań, które w dniu 2 czerwca przygotowało dla maluchów wiele atrakcji.

Mimo że pogoda nie dopisała, w Klubie Tęcza było niezwykle wesoło – wszystko za sprawą Stowarzyszenia Przystań, które po raz kolejny zorganizowało Dzień Dziecka. Uczestnicy mogli wziąć udział w warsztatach plastycznych, beat boxowych, tanecznych i teatralnych, czy próbować swoich sił w mini turnieju szachowym. Nie zabrakło również przemiłego Smoka, Kubusia Puchatka i rozbrykanego Tygryska, którzy bawili się wspólnie ze swoimi gośćmi.

reklama

Dzieciom bardzo podobało się malowanie twarzy, dzięki któremu na małych obliczach powstawały bajkowe wzory. Tradycyjnie pojawił się słodki poczęstunek, który został przyjęty z wielkim entuzjazmem. W końcu wszyscy przyjaciele Kubusia Puchatka lubią, podobnie jak ich ulubiony bohater, małe co nieco. Dla wielu uczestników spotkanie było okazją do spróbowania swoich sił i odnalezienia własnej pasji.

Działanie było współfinansowane przez Gminę Miejską Turek w ramach projektu „Przystań chroni dzieci i młodzież”, który jest niezwykle potrzebny, zwłaszcza w naszym mieście, gdzie nie ma zbyt wielu alternatyw dla spędzania wolnego czasu. Nuda przeważnie popycha dzieci i młodzież w złą stronę, praca Przystani jest więc bezcenna, ponieważ dba o to, by każdy odnalazł pod jej skrzydłami sposób na siebie i kreatywne zajęcie.

ma

foto: M. Derucki2
foto: M. Derucki3
foto: M. Derucki4
foto: M. Derucki5
foto: M. Derucki6
foto: M. Derucki7
foto: M. Derucki8
foto: M. Derucki9
foto: M. Derucki10
foto: M. Derucki11
foto: M. Derucki12

Podobne artykuły

Wideo: Koncert w Wozowni, ekstremalny bieg w...

Wideo: Koncert w Wozowni, ekstremalny bieg w błocie...

29 lip.
Strażacy grali w siatkę i bawili się z dziećmi...

Strażacy grali w siatkę i bawili się z dziećmi...

30 czerw.
Ekologiczny Dzień Dziecka w Kawęczynie -...

Ekologiczny Dzień Dziecka w Kawęczynie - wspólna...

6 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama