piątek 07 sierpnia 2020

Donaty, Olechny, Kajetana

reklama

Gimnazjum nr 2 na Integracyjnym Rajdzie Turystycznym Pieczonego Ziemniaka

Gimnazjum nr 2 na Integracyjnym Rajdzie Turystycznym Pieczonego Ziemniaka
 

Gimnazjaliści z „Dwójki”  piękny październikowy dzień (5 października 2014 roku) spędzili  na VIII Integracyjnym Rajdzie Turystycznym „Pieczonego Ziemniaka”, pod hasłem: „Turystyka łączy pokolenia”.

Nasi uczniowie przejechali na rowerach trasę Turek- Turkowice- Cisew- Turek o długości aż 21 km, pokonali wszelkie górki, pagórki, drogi żwirowe, asfaltowe, ścieżki leśne. Szlak był bardzo trudny i długi, jednak to nie zniechęciło naszych uczniów, a przeciwnie nasi sportowcy mieli niezłomną siłę i energię. Na koniec była pyszna kiełbaska z ogniska i tytułowy pieczony ziemniak. Jednym z celów wycieczki była integracja pokoleń. Spędziliśmy miłe chwile w dobrym towarzystwie. Poznaliśmy okolice naszego regionu oraz wspólnie spędziliśmy wolny czas na  świeżym powietrzu.

reklama

To była bardzo udana wycieczka!

Opiekunami naszych uczniów byli: Janusz Kasprzak, Iwona Rosiak, Elżbieta Nowakowska, Katarzyna Orłowska.

materiał prasowy Gimnazjum nr 2 w Turku

Podobne artykuły

Ostatni dzwonek w G2

Ostatni dzwonek w G2

26-06-2017
Sukces absolwenta G2 - Michała Koszykowskiego

Sukces absolwenta G2 - Michała Koszykowskiego

22-06-2017
Uczennice z G2 wiedzą jak robić biznes!

Uczennice z G2 wiedzą jak robić biznes!

22-06-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama