czwartek 06 sierpnia 2020

Jakuba, Sławy, Wincentego

reklama

Radni i burmistrz odebrali kwiaty i gratulacje, kończąc 4 lata wspólnej pracy

Radni i burmistrz odebrali kwiaty i gratulacje, kończąc 4 lata wspólnej pracy
 

W czwartek 30 października w Tureckim Inkubatorze Przedsiębiorczości odbyła się ostatnia sesja Rady Miejskiej Turku kadencji 2010-2014. – Była to kadencja ważna i owocna dla naszego miasta – mówił przewodniczący Marek Pańczyk. – Jest czym się chwalić i możemy z dumą patrzeć na nasze dokonania – stwierdził burmistrz Zdzisław Czapla.

Uroczysta sesja była okazją do złożenia podziękowań wszystkim tym, którzy dołożyli starań, by przez ostatnie lata Turek był jak najlepiej zarządzany i nie brakowało w nim nowych inwestycji. Burmistrz, jego zastępcy, radni miejscy, urzędnicy i  kierownicy podległych miastu jednostek otrzymali nie tylko podziękowania, ale też kwiaty, pamiątkowe dyplomy itd. – Nasza Rada dzięki dobrej współpracy z panem burmistrzem Zdzisławem Czaplą i jego współpracownikami pozyskała wiele funduszy, dzięki którym zrealizowane zostały ważne inwestycje dla miasta i jego mieszkańców. (…) Współpraca nie zawsze była łatwa, ale staraliśmy się pracować w oparciu o regułę „zgoda buduje, niezgoda rujnuje”. Ta znana prawda pozwoliła nam osiągać kompromis, a w praktyce rozwiązać szereg problemów   – mówił Marek Pańczyk dziękując wszystkim, którzy dbali o ciągłe poprawianie jakości życia społeczności lokalnej.

reklama

Przekonany o tym, że ostatnie lata były dla Turku udane był Zdzisław Czapla. – Cztery lata temu nasze społeczeństwo 21 listopada 2010 roku dokonało wyboru. Dziś, z perspektywy czasu, możemy powiedzieć, że był to dobry wybór. Mądrością tych, którzy zostali wybrani, było to, aby potrafić współpracować, znajdować to co łączy, a nie to co dzieli – mówił Czapla wskazując, że władze miasta mogą pochwalić się sporymi dokonaniami w postaci inwestycji za ok. 80 mln zł.

AW

Podobne artykuły

Inwestycje gminy Malanów w roku 2019.

Inwestycje gminy Malanów w roku 2019.

7 st.
Budżet na 2020 rok oficjalnie przyjęty przez...

Budżet na 2020 rok oficjalnie przyjęty przez Radę...

28-12-2019
Ranking zamożności samorządów. Jak wypadło...

Ranking zamożności samorządów. Jak wypadło miasto,...

26-07-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama