poniedziałek 10 sierpnia 2020

Bianki, Borysa, Wawrzyńca

reklama

„Co mi w duszy gra”

„Co mi w duszy gra”
 

Wielkimi krokami zbliża się finał międzyszkolnego konkursu pt. „Co mi w duszy gra”. Już 19 listopada o godzinie 10:45 w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Turku zbierze się młodzież z całego powiatu, aby wziąć udział w pokazie talentów, który zwieńczy całe przedsięwzięcie.

„Co mi w duszy gra” jest sukcesywnie rozwijającą się imprezą organizowaną przez Alicję Graczyk, Hannę Choinkę i Elę Galoch. Młodzież, przede wszystkim spoza naszego liceum, może podzielić się swoją nietuzinkową twórczością z szerszym gronem odbiorców.

reklama

Celem wydarzenia jest promocja młodych i zdolnych, wspieranie ich w dalszym dążeniu do celu, a także propagowanie czynnego stylu życia.

Ponadto uczniowie są zaangażowani w wystawę opartą o ich dzieła. Warto nadmienić, że jest to już V edycja przeglądu. W ciągu tych pięciu lat wyłowiono wielu obiecujących twórców. Przykładem tego może być Maja Krauze, uczennica turkowskiego liceum. Brała udział w konkursie już od gimnazjum zdobywając nagrody w dziedzinie literatury, a teraz sama zasiada w jury.

Zgromadzeni będą mieli okazję obejrzeć występy, a także wystawę uczestników, którzy podzielili się z nami tym, co im w duszy gra.

reklama

Informacja prasowa I Liceum Ogólnokształcącego w Turku

Podobne artykuły

Sprzęt komputerowy o wartości prawie 100 000...

Sprzęt komputerowy o wartości prawie 100 000 złotych...

27 kw.
I Liceum Ogólnokształcące w Turku żegna...

I Liceum Ogólnokształcące w Turku żegna Aleksandra...

19 kw.
Nauczyciele i uczniowie pracują zdalnie. Szkoły...

Nauczyciele i uczniowie pracują zdalnie. Szkoły w...

16 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama