wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

SINTUR "Firmą Roku" 2014

SINTUR
 

W piątkowy wieczór w restauracji Eden odbyło się kolejne już Spotkanie Noworoczne. W trakcie tejże gali poznaliśmy laureatów XV edycji konkursu „Firma Roku”, organizowanego przez Turecką Izbę Gospodarczą.

Celem konkursu jest nagrodzenie tych lokalnych przedsiębiorstw, które swymi osiągnięciami wyróżniają się na tle innych podmiotów, działających na terenie powiatu tureckiego. Kapituła Konkursowa decydując o uhonorowaniu poszczególnych firm bierze pod uwagę takie czynniki, jak np. wysoka jakość świadczonych usług, oferowanych produktów itp. Tym razem laureatem konkursu został SINTUR sp. z o.o. Przedsiębiorstwo prowadzi swoją działalność już od 65 lat. SINTUR działa prężnie, jednocześnie nie zaniedbując misji, jaką jest tworzenie miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych. SINTUR na przestrzeni ostatnich 4 lat zwiększył zatrudnienie o 20% (w tym osób niepełnosprawnych o 30%). Aktualnie firma zatrudnia 259 pracowników.

reklama

Dziękuję komisji konkursowej, która doceniła długoletnią, nieprzerwaną działalność. To satysfakcja dla nas, reprezentujących firmę, ale i dla wszystkich pracowników i wspólników. Ta nagroda to także zobowiązanie na najbliższe lata do wytężonej pracy – mówiła w piątkowy wieczór prezes Romualda Zajdel-Pawlak.

AW

Podobne artykuły

Ryszard Bartosik człowiekiem roku 2019 czyli...

Ryszard Bartosik człowiekiem roku 2019 czyli Gala...

8 lt.
Spotkanie Noworoczne Powiatu Tureckiego

Spotkanie Noworoczne Powiatu Tureckiego

02-02-2019
Noworoczne spotkanie u strażaków z Klubu...

Noworoczne spotkanie u strażaków z Klubu Honorowych...

06-01-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama