niedziela 29 listopada 2020

Błażeja, Margerity, Saturnina

reklama

Premiera Misterium Męki Pańskiej już w piątek

Premiera Misterium Męki Pańskiej już w piątek
 

Trwa czas Wielkiego Postu, w którym przygotowujemy się do ponownego przeżywania śmierci i zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. W związku z tym zapraszamy mieszkańców Turku i okolic do udziału w niezwykłym widowisku – Misterium Męki Pańskiej, które swoją premierę będzie miało już 6 marca o godz. 17.00 w Miejskim Domu Kultury w Turku.

Nasi Czytelnicy pamiętają doskonale, że niezwykłą, poruszającą inscenizację w wykonaniu uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Turku można było obejrzeć w MDK i kościołach także i w zeszłym roku. Jak informuje odpowiedzialna za przygotowanie misterium Michalina Koral, w tym roku historia śmierci Chrystusa zostanie ukazana w nieco odmiennej odsłonie, więc warto przekonać się, jaki efekt tym razem przyniesie praca ambitnej i zdolnej młodzieży. 

reklama

Premiera Misterium Męki Pańskiej już w piątek

Podobne artykuły

Listy do redakcji: Czy czas rozliczyć polski...

Listy do redakcji: Czy czas rozliczyć polski Kościół?

24 maj.
Premiera filmu

Premiera filmu "Skrzydlate Serce". Dzieło Mehoffera...

12-11-2018
Wyszyna: Agnieszka Duczmal i Amadeus na...

Wyszyna: Agnieszka Duczmal i Amadeus na 100-lecie...

16-09-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama