czwartek 19 lipca 2018

Alfreny, Rufina, Wincentego

reklama

Nagroda dla Przystani!

Nagroda dla Przystani!
 

Działania Przystani zostały docenione. Na początku tego miesiąca zachęcaliśmy naszych czytelników do głosowania w plebiscycie Działania Godne Uwagi organizowanym przez Stowarzyszenie PISOP, na lokalną inicjatywę stworzoną przez Jacka Sulkowskiego działającego w Stowarzyszeniu Przystań.

Rywalizacja była zacięta. INSTALACJI EDUKACYJNEJ udało się zebrać ponad 600 „lajków” co pozwoliło na zajecie drugiego miejsca w liczbie głosów oddanych przez internautów. To jednak nie koniec i wcale nie przegrana, ponieważ ISTALACJA zdobyła nagrodę główną kapituły.  Świadczy to o docenieniu działań organizowanych przez Przystań. Otrzymali oni tytuł oraz statuetkę jako Laureata Konkursu Działania Godne Uwagi 2015 co stanowiło główną nagrodę plebiscytu.

Jeśli ktoś nie widział wydarzenia zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z Instalacji.

reklama

Jest to duże wyróżnienie spośród innych inicjatyw, świadczące o szczególnym charakterze działań podejmowanych przez nasze lokalne Stowarzyszenie Przystań.  Sam organizator Jacek Sulkowski jest niezmiernie dumny z otrzymanej nagrody. Jest to również niezwykła motywacja  do dalszych działań.

A.Wojtyra

Podobne artykuły

"Przystań" nagrodzona Turkowskim Laurem Kultury. 15...

2 lip.
Poezja w duchu współpracy

Poezja w duchu współpracy

21-11-2017
Jacek Sulkowski: To będzie weekend pełen...

Jacek Sulkowski: To będzie weekend pełen kultury i...

22-09-2017
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama