wtorek 11 sierpnia 2020

Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

reklama

Nagroda dla Przystani!

Nagroda dla Przystani!
 

Działania Przystani zostały docenione. Na początku tego miesiąca zachęcaliśmy naszych czytelników do głosowania w plebiscycie Działania Godne Uwagi organizowanym przez Stowarzyszenie PISOP, na lokalną inicjatywę stworzoną przez Jacka Sulkowskiego działającego w Stowarzyszeniu Przystań.

Rywalizacja była zacięta. INSTALACJI EDUKACYJNEJ udało się zebrać ponad 600 „lajków” co pozwoliło na zajecie drugiego miejsca w liczbie głosów oddanych przez internautów. To jednak nie koniec i wcale nie przegrana, ponieważ ISTALACJA zdobyła nagrodę główną kapituły.  Świadczy to o docenieniu działań organizowanych przez Przystań. Otrzymali oni tytuł oraz statuetkę jako Laureata Konkursu Działania Godne Uwagi 2015 co stanowiło główną nagrodę plebiscytu.

Jeśli ktoś nie widział wydarzenia zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z Instalacji.

reklama

Jest to duże wyróżnienie spośród innych inicjatyw, świadczące o szczególnym charakterze działań podejmowanych przez nasze lokalne Stowarzyszenie Przystań.  Sam organizator Jacek Sulkowski jest niezmiernie dumny z otrzymanej nagrody. Jest to również niezwykła motywacja  do dalszych działań.

A.Wojtyra

Podobne artykuły

I Ty możesz wspomóc rozwój Przystani!

I Ty możesz wspomóc rozwój Przystani!

26 kw.
Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

10-12-2019
Poetyckie świętowanie po turkowsku.

Poetyckie świętowanie po turkowsku.

25-11-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama