sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

Szansa dla muzykujących

Szansa dla muzykujących - foto: freeimages.com / Pernilla Lindmon Gauffin
foto: freeimages.com / Pernilla Lindmon Gauffin 

Grasz? Śpiewasz? Masz zespół muzyczny? Chciałbyś zaprezentować się na profesjonalnej scenie podczas Dni Turku i Gminy Turek? Jeśli tak, to koniecznie skontaktuj się z nami i pokaż, że to właśnie Twój zespół jest wart kilkutysięcznej publiczności.

Poszukujemy osób i kapel, które od pewnego czasu działają na lokalnym rynku muzycznym i chciałyby pokazać się większej publiczności. Co najważniejsze, zagrać w obecności gwiazd polskiej muzyki, a nawet jako suport gwiazdy. Występ podczas Dni Turku i Gminy Turek w dniu 6 lub 7 czerwca 2015 r. będzie doskonałą okazją do zaprezentowania swoich umiejętności. Zespołowi oddajemy do dyspozycji scenę wraz z techniką sceniczną i akustykiem.

reklama

Jeśli uważasz, że dasz radę, masz swój program lub grasz covery, skontaktuj się z Biurem Promocji i Informacji Urzędu Miejskiego w Turku, tel. 63 289 61 42, e-mail: promocja@miastoturek.pl. 

materiał prasowy UM Turek

Podobne artykuły

Dni Turku i Gminy Turek odwołane

Dni Turku i Gminy Turek odwołane

7 kw.
Sportowy początek Dni Turku i Gminy Turek 2019

Sportowy początek Dni Turku i Gminy Turek 2019

22-06-2019
Wideo: Dni Turku i Gminy Turek 2019 - Pełny...

Wideo: Dni Turku i Gminy Turek 2019 - Pełny program...

18-06-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama