Dni Turku i Gminy Turek już za 4 dni!

środa 04 sierpnia 2021

Dominiki, Dominika, Protazego

15°C rozproszone chmury Pogoda 7 dni »
reklama

Nasza oferta, Twój wybór

Nasza oferta, Twój wybór
 

Starostwo Powiatowe w Turku zaprasza gimnazjalistów na II Powiatowe Targi Edukacyjne, które odbędą się 14 kwietnia 2015 roku, w godz. 10.00 – 14.00 na hali widowiskowo-sportowej w Turku, ul. Parkowa 3.

Podczas targów wystawcy: I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Turku, Zespół Szkół Technicznych im. S. Kaliskiego w Turku, Zespół Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. K. Makuszyńskiego w Turku, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Turku oraz Bursa Szkolna w Turku, przedstawią odwiedzającym ofertę na rok szkolny 2015/2016.

reklama

Swoje prezentacje powiatowe szkoły ponadgimnazjalne i placówki oświatowe, wzbogacą o liczne atrakcje. Zapraszamy do odwiedzenia stoisk i skorzystania z informacji ułatwiających wybór dalszej ścieżki edukacyjnej.

materiał prasowy

Nasza oferta, Twój wybór

Podobne artykuły

443 zdało, 148 nie zdało. Maturzyści poznali...

443 zdało, 148 nie zdało. Maturzyści poznali wyniki...

6 lip.
Od języka polskiego rozpoczęły się tegoroczne...

Od języka polskiego rozpoczęły się tegoroczne...

4 maj.
Uroczyste wręczenie świadectw uczniom klas...

Uroczyste wręczenie świadectw uczniom klas trzecich...

2 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama