sobota 06 czerwca 2020

Laury, Laurentego, Nory

reklama

Już dziś: Pobijmy rekord w ratowaniu życia!

Już dziś: Pobijmy rekord w ratowaniu życia!
 

16 października każdy mieszkaniec powiatu będzie mógł się przyłączyć do wspólnej akcji bicia rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo–oddechowej! Przyłącz się i Ty!

Dokładnie w samo południe, przed Domem Strażaka w Turku, dnia 16 października, odbędzie się akcją bicia rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo–oddechowej, w ramach której każdy z uczestników będzie musiał przeprowadzić masaż serca na fantomie. Już od godziny 11:00 będzie można zapoznać się z prawidłową techniką wykonania RKO, a zadbają o to ratownicy z Fundacji „Złota Godzina”, strażacy z sekcji ratownictwa medycznego z turkowskiego OSP oraz członkowie WOPR Turek.

reklama

Celem inicjatywy jest edukacja społeczeństwa w udzielaniu pierwszej pomocy w przypadku nagłego zaniku krążenia.

Organizatorem turkowskiej edycji akcji jest Fundacja „Złota Godzina”, Ochotnicza Straż Pożarna w Turku, WOPR Turek oraz Portal Turek.net.pl. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz Polskiej Rady Resuscytacji.

Podobne artykuły

Wideo: Kolejne nominacje i kolejne pompki. W...

Wideo: Kolejne nominacje i kolejne pompki. W...

z wczoraj
Wideo: Kolejne pompki druhów z OSP. Akcja...

Wideo: Kolejne pompki druhów z OSP. Akcja zatacza...

2 czerw.
Strażacy ochotnicy z Turku wspierają zwierzęta...

Strażacy ochotnicy z Turku wspierają zwierzęta...

10 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama