wtorek 04 sierpnia 2020

Dominiki, Dominika, Protazego

reklama

Kochany i uwielbiany od lat! A kto?

Kochany i uwielbiany od lat! A kto?
 

Nie kto inny, jak Kubuś Puchatek! Postać ta ciesząca się bezwarunkową miłością dzieci 14 października świętowała swoje kolejne urodziny. Uroczystość ta nie była by tak udana, gdyby nie liczna gromadka turkowskich dzieci, które zjawiły się w tym dniu na wyjątkowym spotkaniu. Kubusiowie urodziny odbyły się w Młodzieżowym Klubie Kultury przy ul. Browarnej .

Warto przypomnieć, że jubilat nie jest już najmłodszy, ponieważ postać ta została stworzona 94 lata temu, gdy w roku 1921 ukazała się pierwsza książka z sympatycznym misiem w roli głównej.  Tegoroczne urodziny rozpoczęły się o godzinie 16:00, kiedy to zjawili się pierwsi goście. Wszyscy uczestnicy imprezy mieli okazję do wspólnych zabaw, konkursów i gier. Gospodarzami wydarzenia były oczywiście bajkowe postacie tj.: Kubuś Puchatek, Tygrysek i Prosiaczek.

reklama

Frekwencja jest dowodem na to, że era Internetu i gier komputerowych nie zmniejszyła liczby sympatyków postaci z książek dla dzieci. Nie zabrakło również wielu prezentów, chociaż w tym wypadku były one rozdawane gościom przez jubilata, a nie odwrotnie. W tym dniu na twarzach wielu dzieci gościły promienne uśmiechy i oby pozostały na nich przez kolejny rok. Organizatorem akcji było Stowarzyszenie „Przystań”.

Razem z dziećmi składamy najlepsze życzenia kultowemu Kubusiowi Puchatkowi!

A.Wojtyra-Kowalska

Podobne artykuły

Wyjątkowy prezent na urodziny, który zaskoczy...

Wyjątkowy prezent na urodziny, który zaskoczy...

21 lip.
I Ty możesz wspomóc rozwój Przystani!

I Ty możesz wspomóc rozwój Przystani!

26 kw.
II urodziny Turkowskiego Klubu Seniora+

II urodziny Turkowskiego Klubu Seniora+

31 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama