poniedziałek 17 luty 2020

Donata, Gizeli, Łukasza

reklama

Braki rezerw krwi – akcja honorowego krwiodawstwa w ZST

Braki rezerw krwi – akcja honorowego krwiodawstwa w ZST
 

Uwaga. Z początkiem listopada b.r. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu poinformowało o występujących brakach w rezerwach krwi i preparatów krwiopochodnych, mogących utrudnić wykonywanie planowych zabiegów operacyjnych oraz działania ratunkowe w nagłych wypadkach.

Tym samym zwrócono się do środowiska krwiodawców a także wszystkich zdrowych, pełnoletnich ludzi o honorowe oddawanie krwi w celu uzupełnienia niezbędnych rezerw.

reklama

Zespół Szkół Technicznych w porozumieniu z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa   organizuje w dniu 12 listopada 2015r. otwartą akcję Honorowego Krwiodawstwa. Rejestracja dawców w godzinach 8.00 – 11.00 w budynku C Zespołu Szkół Technicznych, ul. Milewskiego 3, sala C-015.

Aby oddać krew należy stawić się w ogólnym dobrym stanie zdrowia, po śniadaniu i mieć przy sobie dowód tożsamości.

Zapraszamy i prosimy o dar życia jakim jest płynna tkanka – krew, której nie można zastąpić żadną substancją wytworzoną sztucznie.

reklama

Materiał prasowy

Podobne artykuły

Wioletta Adamiak wybrana kandydatem na...

Wioletta Adamiak wybrana kandydatem na Dyrektora ZST...

z dzisiaj
Warsztaty kulinarne z Patrykiem Dziamskim w ZST

Warsztaty kulinarne z Patrykiem Dziamskim w ZST

13 lt.
Piąta i ostatnia edycja ZST Fashion Show czyli...

Piąta i ostatnia edycja ZST Fashion Show czyli moda...

24 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama