czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Braki rezerw krwi – akcja honorowego krwiodawstwa w ZST

Braki rezerw krwi – akcja honorowego krwiodawstwa w ZST
 

Uwaga. Z początkiem listopada b.r. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu poinformowało o występujących brakach w rezerwach krwi i preparatów krwiopochodnych, mogących utrudnić wykonywanie planowych zabiegów operacyjnych oraz działania ratunkowe w nagłych wypadkach.

Tym samym zwrócono się do środowiska krwiodawców a także wszystkich zdrowych, pełnoletnich ludzi o honorowe oddawanie krwi w celu uzupełnienia niezbędnych rezerw.

reklama

Zespół Szkół Technicznych w porozumieniu z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa   organizuje w dniu 12 listopada 2015r. otwartą akcję Honorowego Krwiodawstwa. Rejestracja dawców w godzinach 8.00 – 11.00 w budynku C Zespołu Szkół Technicznych, ul. Milewskiego 3, sala C-015.

Aby oddać krew należy stawić się w ogólnym dobrym stanie zdrowia, po śniadaniu i mieć przy sobie dowód tożsamości.

Zapraszamy i prosimy o dar życia jakim jest płynna tkanka – krew, której nie można zastąpić żadną substancją wytworzoną sztucznie.

reklama

Materiał prasowy

Podobne artykuły

Znamy wyniki matur 2020 w powiecie tureckim....

Znamy wyniki matur 2020 w powiecie tureckim....

11 sierp.
Kolejny pobór krwi w Turku. RCKiK apeluje o...

Kolejny pobór krwi w Turku. RCKiK apeluje o wsparcie

31 lip.
Wideo: Pompowali dla Kingi - uzbierali niecałe...

Wideo: Pompowali dla Kingi - uzbierali niecałe 5...

18 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama