Powrót komediowych wieczorów w Przystani. Już w piątek Stand-up!

piątek 17 września 2021

Franciszka, Lamberty, Narcyza

16°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Kadra nauczycielska szkoliła się w MDK

Kadra nauczycielska szkoliła się w MDK
 

Wszyscy zainteresowani pedagodzy mogli wziąć udział w szkoleniu zorganizowanym w Miejskim Domu Kultury połączonym z warsztatami plastycznymi z Firmą Astra. Odbywały się one w dniach 19-20 listopada. W warsztatach udział wzięło około 60 uczestników. Była to okazja do wzbogacenia pracy i umiejętności nauczycieli, tak aby podczas zajęć lekcyjnych jak najlepiej zaktywizować dzieci.

Szkolenie składało się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Podczas pierwszej przekazanych zostało wiele praktycznych informacji w połączeniu z prezentacją multimedialną. Część druga - praktyczna to warsztaty, podczas których Panie sięgnęły po przybory, aby móc je wypróbować. Ważnym jest to, że szkolenie dzięki Firmie Astra było całkowicie darmowe. Zajęcia prowadziła Martyna Boniewska, która jest młodszym specjalistą ds. pozycjonowania marki Astra.

reklama

Ze względu na duże zainteresowanie udziałem w warsztatach zaplanowano już kolejne tego typu szkolenie, które przewidziane zostało na luty przyszłego roku. Podczas warsztatów zaprezentowano wiele możliwości użycia produktów takich jak: farby, tusze, kleje, plasteliny, modeliny, oraz kredki. Produkty te są już szeroko znane uczestnikom, ponieważ od wielu lat użytkuje się je podczas szkolnych zajęć z dziećmi. Zdobyta wiedza na pewno zaowocuje podczas kolejnych lekcji.

Wszyscy, którzy wzięli udział w szkoleniu otrzymali certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę. Producent artykułów nie dość, że zgodził się przeprowadzić szkolenie bez opłat, to dodatkowo nagrodził wszystkich uczestników małymi upominkami.

A.Wojtyra-Kowalska

Podobne artykuły

"Emocje w równowadze" - warsztaty dla młodzieży w...

10 sierp.
Kochasz rośliny? Chcesz wiedzieć więcej na...

Kochasz rośliny? Chcesz wiedzieć więcej na temat...

7 sierp.
W Celestynach smacznie i zdrowo

W Celestynach smacznie i zdrowo

2 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama