sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

7°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Komunikat dla Sylwestrowiczów

Komunikat dla Sylwestrowiczów
 

Drodzy turkowianie powitanie Nowego Roku to szczególne wydarzenie dla każdego z Nas. W tym roku na Rynku naszego miasta zagości znany od lat, piosenkarz Norbi, słynący z singla "Kobiety są gorące". Wszystkie gorące kobiety i wszystkich dżentelmenów już dziś zapraszamy na to wydarzenie!

Wszystkich użytkowników pojazdów informujemy, że dnia 31 grudnia 2015r. od godz. 13:30 Pl. Wojska Polskiego i drogi dojazdowe do Pl. Wojska Polskiego z ul. 3 maja (od ul. Browarnej) oraz z Pl. Sienkiewicza, zostaną zamknięte w związku z przygotowaniami do tej uroczystości. Od godz. 20:30 do 6:00 dnia następnego nastąpi całkowite zamknięcie Pl. Wojska Polskiego dla ruchu kołowego.
W tym dniu i w wymienionych godzinach użytkownicy pojazdów proszeni są o nie parkowanie na całym terenie Placu Wojska Polskiego.

reklama

I w tym roku odbędzie się konkurs sylwestrowy dla osób pełnoletnich!

Chcąc uczestniczyć w konkursie należy podczas zabawy sylwestrowej umieścić do butelek po napojach kartkę z czytelnym podpisem zawierającym imię, nazwisko i adres zamieszkania. Następnie wrzucić je do specjalnie przeznaczonych do tego kontenerów rozmieszczonych na Pl. Wojska Polskiego. Uczestnicy będą mieli szansę wygrania atrakcyjnych nagród!

Komisyjne losowanie nagród odbędzie się 4 stycznia 2016 roku.

Burmistrz Miasta Turku Romuald Antosik i Dyrektor Miejskiego Domu Kultury Bożena Cesarz
przepraszają mieszkańców za niedogodności związane z realizacją tego przedsięwzięcia, mając przy tym nadzieję na wyrozumiałość i akceptację tych planów. Szczególna prośba dotyczy mieszkańców Pl. Wojska Polskiego i okolicznych ulic.

reklama

Wszyscy Goście biorący udział w zabawie proszeni są również o powstrzymanie się od używania petard i innych niebezpiecznych materiałów pirotechnicznych w trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników.

go

‹

Podobne artykuły

Wideo: Koncert w Wozowni, ekstremalny bieg w...

Wideo: Koncert w Wozowni, ekstremalny bieg w błocie...

29 lip.
Lasery, bajery... Sylwester w rynku po rocznej...

Lasery, bajery... Sylwester w rynku po rocznej przerwie

1 st.
Sylwester w Turku na góralską nutę.

Sylwester w Turku na góralską nutę.

28-12-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama