czwartek 29 września 2022

Michaliny, Michała, Rafała

11°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Groblica chce wykręcenia żarówek w Strefie

Groblica chce wykręcenia żarówek w Strefie
 

Ileż to miesięcy turkowianie utyskiwali na to, że lampy na terenie TSI oświetlają chyba pustkę albo przebiegające tamtędy zające? Problem ten dostrzega też Roman Groblica, który interpelował podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej o to, by zaoszczędzić na oświetleniu Strefy.

Tę interpelację składałem już w poprzedniej kadencji, ale nie uzyskała ona uznania w oczach byłego burmistrza. Może spróbuję u pana. W związku z tym, że nadal od niezadowolonych mieszkańców słyszymy głosy, że oświetlamy łąki na granicy miasta - chodzi tu oczywiście o Turecką Strefę Inwestycyjną - a są miejsca w Turku, gdzie takich lamp nie ma, proponuję burmistrzu, by póki co, w celu zmniejszenia kosztów oświetlania tego terenu, wyłączyć co drugą lampę – mówił podczas obrad Roman Groblica.

reklama

Jak zasugerował radny Groblica, najprostszym i najskuteczniejszym sposobem spełnienia woli mieszkańców będzie wykręcenie żarówki z co drugiej lampy.  Czy pomysł zostanie wprowadzony w życie? Przekonamy się niebawem.

AW

Podobne artykuły

Wymiana oświetlenia ulicznego na terenie Turku....

Wymiana oświetlenia ulicznego na terenie Turku....

05-08-2021
Russocice: Mrok na cmentarzu oburza sołtysa....

Russocice: Mrok na cmentarzu oburza sołtysa. "Ludzie...

13-02-2018
Tuliszków: Wyłączyć lampy w parku? Kto musi...

Tuliszków: Wyłączyć lampy w parku? Kto musi sprzątać...

03-11-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama