sobota 18 stycznia 2020

Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

reklama

Dary rzeczowe WOŚP również dla Turku

Dary rzeczowe WOŚP również dla Turku
 

W czasie 24 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wiele firm miało gest przekazać specjalistyczny sprzęt medyczny, który posłuży szpitalnym oddziałom i rozpocznie ratowanie życia i zdrowia pacjentów oraz ułatwi chorym pobyt w szpitalach.

Wśród dobroczyńców znalazła się znana z wielu produkcji firma Toshiba, przekazała ona bowiem najwyższej klasy ultrasonograf, który posłuży w Wojewódzkim Szpitalu św. Ojca Pio w Przemyślu na Oddziale Chorób Dzieci. To doskonały sprzęt diagnostyczny, zarówno wygodny jak i bezpieczny.

reklama

Przekazany sprzęt to m.in. pulsoksymetry służące do monitorowania parametrów życiowych, pomiaru tętna i saturacji krwi, przekazano również komfortowe łóżka szpitalne sterowane elekrycznie i materace przeciwodleżynowe.

Na liście polskich szpitali, które otrzymają sprzęty medyczne jest również Oddział Noworodków w Turku. Jak na razie są to dary rzeczowe przekazane podczas Finału. Dopiero za kilka miesięcy WOŚP zakupi sprzęt za pieniądze zebrane podczas Finału.

Dary otrzymają: SP ZOZ Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Gostyniu, NZOZ Śląskie Hospicjum dla Dzieci w Tychach, Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie, Dziecięcy Szpital Kliniczny, Oddział Kliniczny Kardiochirurgii i Chirurgii Dziecięcej w Warszawie, IP-CZD, Klinika Kardiologii w Warszawie, Radomski Szpital Specjalistyczny, Zakład Opieki Długoterminowej w Radomiu, SPSK im. Orłowskiego, Pododdział Geriatryczny w Warszawie, Zakład Opiekuńczo – Leczniczy, Szpital Ogólny w Ciechanowcu, SP ZOZ, Oddział Noworodków w Turku, SP ZOZ, Zakład Pielęgnacyjno – Opiekuńczy w Wolsztynie, SP Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Rajczy, Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio, Oddział Chorób Dzieci w Przemyślu i Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie.

go

Podobne artykuły

"Dobro powraca" do Automobil Klub Turek. Klubowicze...

z dzisiaj
Strzelali gole dla chorych dzieci czyli...

Strzelali gole dla chorych dzieci czyli charytatywny...

15 st.
Finał WOŚP w Malanowie. Zebrali aż 19 tys....

Finał WOŚP w Malanowie. Zebrali aż 19 tys. złotych!

14 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama