Bracia Cugowscy & Big Band Miasta Turku | 19 października 18:00 | wstęp wolny

piątek 19 października 2018

Michaliny, Michała, Piotra

reklama

Sukces w konkursie historycznym

Sukces w konkursie historycznym
 

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Turku sprawdzali swoją wiedzę w XVI edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus –  Historia.Plus. W gronie startujących siedmioro uzyskało tytuł laureata I-V stopnia, są to: Hubert Maciejewski, Katarzyna Perlińska,  Aleksandra Szelągowska, Aleksandra Ziętek, Maria Jędrzejewska, Abigail Chmielewska i Filip Kaźmierczak.

Dwoje uczniów, Kasia Perlińska i Hubert Maciejewski uzyskując maksymalną liczbę punktów 100/100 otrzymało wyróżnienie w tym konkursie i brało udział w losowaniu nagród głównych. W gronie szczęśliwców znalazł się Hubert Maciejewski, który otrzymał liczącą 20 tomów Wielką Encyklopedię Oxford.

reklama

To ogromny sukces dla ucznia i dodatkowe wyróżnienie za wysoki poziom wiedzy historycznej. Nagrody zostały wręczone  15 stycznia podczas Apelu Laureata podsumowującego osiągnięcia uczniów naszej szkoły.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów w poszerzaniu wiedzy historycznej.

Materiał prasowy

Podobne artykuły

"Kocham Cię Polsko" po turkowsku

17 paźd.
Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

28 wrz.
Pierwszy dzwonek dla 2575 uczniów

Pierwszy dzwonek dla 2575 uczniów

3 wrz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama