czwartek 13 grudnia 2018

Dalidy, Juliusza, Łucji

reklama

Sukces w konkursie historycznym

Sukces w konkursie historycznym
 

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Turku sprawdzali swoją wiedzę w XVI edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus –  Historia.Plus. W gronie startujących siedmioro uzyskało tytuł laureata I-V stopnia, są to: Hubert Maciejewski, Katarzyna Perlińska,  Aleksandra Szelągowska, Aleksandra Ziętek, Maria Jędrzejewska, Abigail Chmielewska i Filip Kaźmierczak.

Dwoje uczniów, Kasia Perlińska i Hubert Maciejewski uzyskując maksymalną liczbę punktów 100/100 otrzymało wyróżnienie w tym konkursie i brało udział w losowaniu nagród głównych. W gronie szczęśliwców znalazł się Hubert Maciejewski, który otrzymał liczącą 20 tomów Wielką Encyklopedię Oxford.

reklama

To ogromny sukces dla ucznia i dodatkowe wyróżnienie za wysoki poziom wiedzy historycznej. Nagrody zostały wręczone  15 stycznia podczas Apelu Laureata podsumowującego osiągnięcia uczniów naszej szkoły.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów w poszerzaniu wiedzy historycznej.

Materiał prasowy

Podobne artykuły

Laureatka konkursu fotograficznego ph.

Laureatka konkursu fotograficznego ph. "100 - lecie...

2 grudz.
Spotkanie autorskie z panią Agnieszką Frączek

Spotkanie autorskie z panią Agnieszką Frączek

30 list.
Czwórka dla Niepodległej

Czwórka dla Niepodległej

9 list.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama