piątek 24 września 2021

Dory, Gerarda, Maryny

16°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Policjanci pożegnali B. Kaczorowskiego i J. Wodzińskiego

Policjanci pożegnali B. Kaczorowskiego i J. Wodzińskiego
 

Dnia 5 lutego 2016 r.  w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Turku odbyło się pożegnanie odchodzących na emeryturę mł. insp. Bogdana Kaczorowskiego I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Turku oraz asp. szt. Jana Wodzińskiego Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji. Za dotychczasową pracę emerytom podziękował Komendant Powiatowy Policji w Turku insp. Waldemar Wilczewski.

W sali konferencyjnej turkowskiej komendy odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzących na emeryturę policjantów. Po ponad 30 latach służby na emeryturę przeszli insp.  Bogdan Kaczorowski I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Turku oraz asp. sztab. Jan Wodziński Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji tutejszej komendy. Za wieloletnią pracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu tureckiego emerytom podziękował Komendant Powiatowy Policji w Turku insp. Waldemar Wilczewski. W uroczystości udział wzięła kadra kierownicza jednostki, policjanci i pracownicy cywilni.

reklama

Mł. insp. Bogdan Kaczorowski służbę w policji rozpoczął 36 lat temu w pionie prewencji. Następnie pracował w pionie kryminalnym gdzie przeszedł wszystkie stopnie kariery zawodowej. Od 1990 roku pełnił funkcje kierownicze, jako Kierownik Sekcji i Naczelnik Wydziału Kryminalnego. We wrześniu 2011 roku Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu powołał go na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Turku.

Asp. sztab. Jan Wodziński w mundurze służył 32 lata. Pierwsze sześć lat w pionie prewencji, jako policjant patrolowy oraz dzielnicowy. Od 1990 roku karierę zawodową kontynuował w pionie kryminalnym. Następnie pełnił służbę na stanowiskach kierowniczych pionu prewencji, jako Kierownik Rewiru Dzielnicowych oraz Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji. Uczestniczył w tworzeniu niezależnych związków zawodowych w Policji. Wieloletni przewodniczący Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów przy KPP Turek.

Podczas długoletniej służby policjanci byli wielokrotnie nagradzani i odznaczani. Były to odznaczenia państwowe, resortowe oraz związkowe.

reklama

Odchodzącym na emeryturę życzymy zdrowia, radości oraz wszelkiej pomyślności w realizacji planów osobistych.

Źródło: KPP w Turku

Podobne artykuły

Akcja grupy chemicznej z Łodzi. Na strychu...

Akcja grupy chemicznej z Łodzi. Na strychu...

02-11-2020
Pożar we wsi Zadworna. Policjanci uratowali...

Pożar we wsi Zadworna. Policjanci uratowali życie...

22-09-2020
Kolejna tragedia na Wyzwolenia. 41-latek...

Kolejna tragedia na Wyzwolenia. 41-latek wyskoczył z...

20-09-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama