Dni Turku i Gminy Turek już za 4 dni!

środa 04 sierpnia 2021

Dominiki, Dominika, Protazego

20°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: III Targi Edukacyjne Uczelni Wyższych i Szkół Policealnych w Turku

Wideo: III Targi Edukacyjne Uczelni Wyższych i Szkół Policealnych w Turku
 

Wielu uczniom ostatnich klas szkół średnich myśl o wyborze konkretnej uczelni spędza sen z powiek. Wybór świadomej drogi edukacyjnej nie jest łatwą decyzją. dlatego najlepiej zastanawiać się nad tym mając jeszcze pewien zapas czasu.

Z całą pewnością pomocne w podjęciu tej decyzji były dzisiejsze III Targi Edukacyjne Uczelni Wyższych i Szkół Policealnych w Turku. To idealne przedsięwzięcie dla uczniów poszukujących informacji na temat możliwości dalszego kształcenia. To pewnego rodzaju giełda edukacji, dająca uczelniom publicznym i niepublicznym oraz instytucjom pośredniczącym w doradztwie szkolnym i zawodowym możliwość zaprezentowania swoich ofert. Patronat honorowy nad targami objął starosta Mariusz Seńko.

reklama

Na III Targi Edukacyjne Uczelni Wyższych i Szkół Policealnych w Turku zgłosiły się uczelnie z wielu miast, które do godziny 15:00 zabiegały o zainteresowanie uczniów. Całemu wydarzeniu przyglądała się nasza kamera.

Podobne artykuły

OSP Chrząblice z nowym sprzętem

OSP Chrząblice z nowym sprzętem

23 lip.
Państwowa Szkoła Muzyczna w Turku ogłasza nabór...

Państwowa Szkoła Muzyczna w Turku ogłasza nabór na...

29 mrz.
Nadzwyczajna sesja Rady Powiatu. Seńko i...

Nadzwyczajna sesja Rady Powiatu. Seńko i Wojtkowiak...

27-10-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama